ul. I Armii Wojska Polskiego 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Kalendarium CEZiU

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
3
27
28
29
30
31

Znajdź

Strefa Rodziców

Kalendarium do pobrania

E-learning

facebook logo

bip logo pomn1 grad

Stowarzyszenie

instaling buzka male

instaling logo male

Zapraszamy kandydatów do klas pierwszych w CEZiU do zapoznania się z regulaminem rekrutacji i ofertą edukacyjną. Warunkiem naboru jest wypełniennie formularza elektronicznego od 8 maja 2017 od godziny 10.00.

CEZiU "Kopernik" otwiera nabór na kolejny staż zagraniczny w ramach programu Erasmus+ dla kierunków technicznych. Wyjazd kierowany jest do uczniów klas technikum. Praktyki zawodowe w Granadzie w Hiszpanii odbędą się w terminie 31.07.2017r. - 19.08.2017r.

Aby wziąć udział w rekrutacji do projektu należy wypełnić komputerowo poniższy formularz, przynieść wydrukowany i podpisany przez rodziców (opiekunów prawnych) do sekretariatu szkoły do 17 maja 2017r. do godz. 16.00.

Zapraszamy wszystkich chętnych.

ankieta zgłoszeniowa na staż                          regulamin rekrutacji cz.1         

                                                                        regulamin rekrutacji cz.2         

                                                                        regulamin rekrutacji cz.3

 27 kwietnia 2017r. odbyło się spotkanie podsumowujące staże zagraniczne uczniów CEZiU "Kopernik" w ramach projektu Erasmus+ " Kompetentny uczeń kluczem do sukcesu zawodowego na europejskim rynku pracy ". W roku szkolnym 2016/2017 25 uczniów, w dwóch grupach 15 i 10 osobowych uczestniczyło w stażach zagranicznych w Portugalii (w Barcelos) i Hiszpanii (w Walencji). Podczas trzytygodniowych praktyk w zawodach: spedytor, logistyk, informatyk, mechanik, elektryk, technik pojazdów samochodowych, technik organizacji reklamy młodzież zdobywała doświadczenie, poszerzała swoje kompetencje zawodowe. W spotkaniu wzięli udział zaproszeni goście: Wicestarosta Powiatu Wyszkowskiego Adam Mróz, przedstawiciel firmy Pomel pani Monika Zdunek.

Czytaj więcej: Konferencja podsumowująca staże zagraniczne

10 uczniów CEZiU "Kopernik" przez 3 tygodnie uczestniczyło w stażu zawodowym w Hiszpanii, w ramach projektu Erasmus+ „Kompetentny uczeń kluczem do sukcesu zawodowego na europejskim rynku pracy”. Uczniowie w trakcie praktyki zawodowej w Walencji doskonalili swoje umiejętności, poszerzyli wiedzę związaną z kierunkiem zawodowym, którego się uczą, sprawdzili wiedzę teoretyczną w praktyce, a także nauczyli się organizacji pracy zespołowej w firmie, poznali zasady funkcjonowania zakładu pracy oraz zdobyli doświadczenie zawodowe na rynku europejskim.

Czytaj więcej: Staż zawodowy w Walencji

Grupa 10 uczniów CEZiU "Kopernik" 20.03.2017r. rozpoczęła trzytygodniowy staż zawodowy w Hiszpanii, w ramach projektu Erasmus+ „Kompetentny uczeń kluczem do sukcesu zawodowego na europejskim rynku pracy”. Młodzież z technikum: logistycznego, spedycyjnego, informatycznego, elektrycznego, mechanicznego i technikum pojazdów samochodowych zdobywa doświadczenie zawodowe w Walencji, uczy się języka hiszpańskiego, doskonali język angielski i poznaje kulturę hiszpańską.

Czytaj więcej: Staż Erasmus+ w Walencji

 W dniu 6.02.2017r. o godzinie 15.00 w sali numer 6 odbędzie się zebranie z rodzicami uczniów zakwalifikowanych na staż zagraniczny w Hiszpanii w ramach projektu Erasmus+.

Zapraszamy

Logowanie

Rekrutacja do CEZiU

Znalezione obrazy dla zapytania rekrutacja 2017/2018Zapraszamy kandydatów do klas pierwszych w CEZiU do zapoznania się z regulaminem rekrutacji i ofertą edukacyjną. Warunkiem naboru jest wypełniennie formularza elektronicznego od 8 maja 2017 od godziny 10.00. Poniżej zamieszczamy odnośniki do Regulaminu rekrutacji oraz do systemu elektronicznego naboru:

REGULAMIN REKRUTACJI

SYSTEM NABORU ELEKTRONICZNEGO 

Współpracujemy

Kierunki kształcenia

Specjalność
elektryk
Klasy
mundurowe
Technik
informatyk
Technik
spedytor
Technik
handlowiec
Technik
elektryk
Technik
pojazdów samochodowych
Liceum ogólnokształcące
Bezpieczeństwo Publiczne
ZSZ
elektromechanik
Klasa
wielozawodowa

Partnerzy

kasa