ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Znajdź

Hymn

E-learning

facebook logo

bip logo pomn1 grad

Stowarzyszenie

instaling buzka male

instaling logo male

W dniu 12.06.2019 r. (środa) o godzinie 15:30, w sali numer 4 odbędzie się zebranie z rodzicami uczniów zakwalifikowanych na staż zagraniczny w Irlandii i Hiszpanii, w ramach projektu Erasmus+.

Zapraszamy

W dniu 05.04.2019 r. (piątek) o godzinie 10:00  w sali nr 10 odbędzie się spotkanie organizacyjne z uczniami zakwalifikowanymi na staż zawodowy w Irlandii i Hiszpanii w ramach programu Erasmus+.

Obecność obowiązkowa!

Uprzejmie informujemy zainteresowanych uczniów o wynikach rekrutacji na staż zagraniczny do projektu „Zagraniczny staż kluczem do europejskiej mobilności" w ramach programu ERASMUS+.

Prosimy o zapoznanie się z listami zakwalifikowanych.

lista zakwalifikowanych na staż w Irlandii i Hiszpanii

Uczniowie zakwalifikowani podczas rekrutacji na staż zagraniczny w ramach programu ERASMUS+ proszeni są o potwierdzenie zobowiązania uczestnictwa podpisem na liście w gabinecie wicedyrektorów do 4 kwietnia 2019 r. (czwartek) do godziny14:00.

Uwaga! Rozmowy kwalifikacyjne dla II tury rekrutacji osób z listy zakwalifikowanych odbędą się w czwartek 28 marca 2019r. oraz w piątek 29.03.2019r. wg harmonogramu zamieszczonego poniżej. Przypominamy o wysłaniu na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. prezentacji na temat kraju, do którego chciałby wyjechać uczestnik projektu. Jest to warunek konieczny uczestnictwa w projekcie.

Miejsce: sala konferencyjna przy sekretariacie. Kolejność osób obowiązuje wg listy.
Obecność obowiązkowa!!! Powodzenia :)

Czytaj więcej: Harmonogram rozmów kwalifikacyjnych - Erasmus+

Uwaga! Rozmowa kwalifikacyjna dla osób z listy zakwalifikowanych odbędzie się w piątek 22 marca 2019r. wg harmonogramu zamieszczonego poniżej. Przypominamy o wysłaniu na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. prezentacji na temat kraju, do którego chciałby wyjechać uczestnik projektu. Jest to warunek konieczny uczestnictwa w projekcie.

Miejsce: sala konferencyjna przy sekretariacie. Kolejność osób obowiązuje wg listy.
Obecność obowiązkowa!!!

Czytaj więcej: Harmonogram rozmów kwalifikacyjnych - Erasmus+

W dniu 18 marca 2019r. (poniedziałek) o godzinie 8.00 w sali nr 5 odbędzie się test z języka angielskiego w ramach kwalifikacji na staż zagraniczny do projektu „Zagraniczny staż kluczem do europejskiej mobilności".

 

 Obecność na teście z języka angielskiego jest obowiązkowa! Nieobecność będzie usprawiedliwiona na podstawie zwolnienia lekarskiego.

Lista osób zakwalifikowanych do II etapu rekrutacji.

Prezentacje na temat kraju, do którego chciałby wyjechać uczestnik należy wysłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Kieruj się poradami zamieszczonymi w prezentacji ze strony:

https://www.templatemonster.com/pl/blog/web-design/jak-zrobic-dobra-prezentacje-powerpoint/

UWAGA PILNE!!!

Do 20 marca 2019r. zostanie przeprowadzona rekrutacja uzupełniająca.

Zapraszamy zainteresowanych uczniów do składania ankiet zgłoszeniowych do projektu „Zagraniczny staż kluczem do europejskiej mobilności" w ramach rekrutacji uzupełniającej. Wypełnione ankiety proszę dostarczyć do sekretariatu do 20 marca 2019r. do godziny 12:00.

Logowanie

Projekty

banner_ue_2.png

Współpracujemy

Kierunki kształcenia

Specjalność
elektryk
Klasy
mundurowe
Technik
informatyk
Technik
spedytor
Technik
handlowiec
Technik
elektryk
Technik
pojazdów samochodowych
Liceum ogólnokształcące
Bezpieczeństwo Publiczne
ZSZ
elektromechanik
Klasa
wielozawodowa

Partnerzy

 logo trans edu eu

kasa