ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Znajdź

Strefa Rodziców

Kalendarium do pobrania

E-learning

facebook logo

bip logo pomn1 grad

Stowarzyszenie

instaling buzka male

instaling logo male

Grupa 20 uczniów CEZiU "Kopernik" 31.07.2017r. rozpoczęła czterotygodniowy staż zawodowy w Hiszpanii, w ramach projektu Erasmus+" Solidny zawód sposobem na sukces na europejskim rynku pracy". Uczniowie z opiekunami - wicedyrektor Natalią Szczerbą i panią Agnieszką Nowatcińską rozpoczęli swoją długą podróż do Granady rano z lotniska w Modlinie.

Młodzież z klas I, II i III technikum: logistycznego, spedycyjnego, informatycznego, handlowego, elektrycznego, mechanicznego i technikum pojazdów samochodowych zdobywa doświadczenie zawodowe, uczy się języka hiszpańskiego, doskonali język angielski i poznaje kulturę hiszpańską.

Wszyscy mieszkają w siedzibie Europroyectos - firmy odpowiedzialnej za realizację stażu w Hiszpanii, w malowniczym centrum Granady. Uczniowie odbywają staż w następujących firmach: logistycy i jeden spedytor- KIABI, informatycy- PC Express, EMPE Telecomunicaciones, NO solo PC, handlowcy- Perfumeria Aromas, elektrycy- Electricistas en Granada, Electricistas Te Reparo Grupo Solik, Montajes Electricos Hermanos Plata S.L., technicy pojazdów samochodowych- Opel, Sofimotor, Taller Mecanico Jomasur Automocion.

Czas na stażu to czas intensywnej nauki poprzez praktykę, jak również sprawdzenie i poszerzenie swoich umiejętności językowych, orientacji w terenie oraz doskonalenie komunikacji interpersonalnej. Po pracy młodzież uczestniczy w wycieczkach kulturoznawczych: zwiedziła mauretańską dzielnicę miasta Albayzin i ogród Carmen de los Martires. W niedzielę, w ramach wycieczki do Malagi, zwiedziła, m.in. katedrę, Alcazabę (ruiny twierdzy mauretańskiej), Museo Picasso Malaga, a po południu wypoczywała na Costa del Sol.

Logowanie

Projekty

banner_ue_2.png

Współpracujemy

Kierunki kształcenia

Specjalność
elektryk
Klasy
mundurowe
Technik
informatyk
Technik
spedytor
Technik
handlowiec
Technik
elektryk
Technik
pojazdów samochodowych
Liceum ogólnokształcące
Bezpieczeństwo Publiczne
ZSZ
elektromechanik
Klasa
wielozawodowa

Partnerzy

kasa