ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Znajdź

Strefa Rodziców

Kalendarium do pobrania

E-learning

facebook logo

bip logo pomn1 grad

Stowarzyszenie

instaling buzka male

instaling logo male

25 sierpnia 20 uczniów CEZiU "Kopernik" zakończyło czterotygodniowy staż zawodowy w Hiszpanii, w ramach projektu Erasmus+ „Solidny zawód sposobem na sukces na europejskim rynku pracy”. Stażyści z technikum logistycznego, spedycyjnego, handlowego, informatycznego, elektrycznego, mechanicznego i technikum pojazdów samochodowych, w trakcie praktyki zawodowej w Granadzie, doskonalili umiejętności zawodowe.

Uczestnicy stażu sprawdzili zdobytą w szkole wiedzę teoretyczną w praktyce, nabyli nowych umiejętności i nauczyli się organizacji pracy zespołowej w firmie. Staż zawodowy był dla uczniów technikum cennym doświadczeniem zawodowym i przygotowaniem do podjęcia pracy na europejskim rynku.

Dyrektor CEZiU "Kopernik" pani Grażyna Kalinowska z opiekunami grupy- wicedyrektor Natalią Szczerbą i panią Agnieszką Nowatcińską, w trzecim tygodniu stażu zawodowego uczniów, przeprowadziły wizyty monitorujące. Dyrekcja rozmawiała z uczniami i ich tutorami, obserwowała wykonywane przez młodzież zadania. Pracodawcy bardzo pozytywnie wypowiadali się o przygotowaniu stażystów do pracy, chwalili za rzetelne, profesjonalne, wykonywanie powierzonych obowiązków i dobrą komunikację z pracownikami oraz klientami firm. Oceniając pracę uczniów, podkreślali, że szybko uczą się nowych zadań i są asertywni.

Po pracy młodzież uczyła się języka hiszpańskiego i uczestniczyła w zajęciach kulturoznawczych i edukacyjnych. W czasie czterotygodniowej praktyki zawodowej zwiedziła m.in. najpiękniejsze zabytki i miejsca w Granadzie, Malagę, brytyjskie terytorium zamorskie -Gibraltar oraz stolicę Andaluzji -Sewillę. Wycieczki kulturoznawcze umożliwiły uczniom poznanie historii Hiszpanii, zwyczajów i obyczajów mieszkańców Andaluzji oraz doskonalenie języka hiszpańskiego w praktyce.

Na zakończenie stażu uczniowie otrzymali wysokie oceny wystawione przez pracodawców w dzienniczkach praktyk i certyfikaty ukończenia kursu języka hiszpańskiego.

Rekrutacja do CEZiU

Znalezione obrazy dla zapytania rekrutacjaZapraszamy kandydatów do klas pierwszych w CEZiU do zapoznania się z regulaminem rekrutacji i ofertą edukacyjną. Warunkiem naboru jest wypełniennie formularza elektronicznego od 10 maja 2018 od godziny 10.00 do 18 maja 2018 do godz. 15:00. Poniżej zamieszczamy odnośniki do Regulaminu rekrutacji oraz do systemu elektronicznego naboru:

REGULAMIN REKRUTACJI

SYSTEM NABORU ELEKTRONICZNEGO 

INFORMATOR DLA KANDYDATÓW

Logowanie

Projekty

banner_ue_2.png

Współpracujemy

Kierunki kształcenia

Specjalność
elektryk
Klasy
mundurowe
Technik
informatyk
Technik
spedytor
Technik
handlowiec
Technik
elektryk
Technik
pojazdów samochodowych
Liceum ogólnokształcące
Bezpieczeństwo Publiczne
ZSZ
elektromechanik
Klasa
wielozawodowa

Partnerzy

kasa