ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Znajdź

Strefa Rodziców

Kalendarium do pobrania

E-learning

facebook logo

bip logo pomn1 grad

Stowarzyszenie

instaling buzka male

instaling logo male

I Mityng Lekkoatletyczny Copernicus
Oferta Edukacyjna 2017/2018
Helios
firma symulacyjna
Gimnazjaliści
lekcja z elektryczności... :)
Helios-firma symulacyjna
zajęcia dla, logistyków, spedytorów, handlowca i innych
Helios
ćwiczenia praktyczne...
Pracownia gastronomiczna
Stanowisko egzaminacyjne
Klasy mundurowe
Musztra w szkole
Klasy mundurowe
Ćwiczenia samoobrony
Siedziba CEZiU
ul. Świętojańska 82, Wyszków
Technik informatyk
Uczeń jest najważniejszy
Pracownia montażu
urządzeń energii odnawialnej
Technik informatyk
Klasa z wyobraźnią
Technik
spedytor
Sala fotograficzno-informatycza
nauka przez praktykę
Pracownia energii odnawialnej
Praktyczne egzaminy z kwalifikacji zawodowych
Pracownia energii odnawialnej
ćwiczenia praktyczne
Pracownia tynkarsko-murarska
ćwiczenia praktyczne
Pracownia samochodowa
Naprawiamy auta...
Pracownia elektryczna
Stanowisko egzaminacyjne
Pracownia elektryczna
Stanowisko egzaminacyjne
Pracownia elektryczna
zajęcia praktyczne
Jeśli chcesz, możesz skorzystać z noclegów
Centrum miasta
Firmowe auto
Kopernika

Koleżanki i koledzy,

w zwiazku z realizacją projektu pt.:"Kadry oświaty Powiatu Wyszkowskiego podwyższają swoje kwalifikacje", w ramach Programu Operacyjnego Kapital Ludzki, wykształcenia i kompetencji w regionach", współfinasowanego ze środków Unii Europejskiej w ramch Europejskiego Funduszu Społecznego, informuję o terminach szkoleń:

1." Motywowanie uczniów do nauki"- 6 marca 2012r.

2. " Konstruowanie przez nauczycieli programów nauczania"- 27 lutego 2012r.

3. " Organizacja szkoły zgodnie z nową podstawą programową" - 7 luty 2012r.

4. " Dycyplinowanie uczniów w szkole" - 30 kwietnia 2012 r.

Do udziału w szkoleniach zostały zakwalifikowane nastepujace osoby:

1.G. Bluszko 2. M. Lipska 3. A. Czembrowski 4. I. Elward 5. M. Gałazka 6. A. Gładkowska

7. Sł. Hańczur 8. G. Kalinowska 9. J. Kaniewska 10. W. Karpiński 11. M. Lipka 12. J. Ludwiniak

13. J. Marzec 14. A. Nowatcińska 15. D. Przybysz 16. A. Rychlicka 17. E. Rzeplińska

18. M. Sosnowska 19. G. Zioła.

Szkolenia odbędą się o godzinie 15. Numer sali do uzgodnienia przed szkoleniem.

Logowanie

Projekty

banner_ue_2.png

Współpracujemy

Kierunki kształcenia

Specjalność
elektryk
Klasy
mundurowe
Technik
informatyk
Technik
spedytor
Technik
handlowiec
Technik
elektryk
Technik
pojazdów samochodowych
Liceum ogólnokształcące
Bezpieczeństwo Publiczne
ZSZ
elektromechanik
Klasa
wielozawodowa

Partnerzy

kasa