ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Znajdź

Hymn

E-learning

facebook logo

bip logo pomn1 grad

Stowarzyszenie

instaling buzka male

instaling logo male

Wigilia i Boże Narodzenie w polskiej tradycji są jednymi z ważniejszych dni w roku. To czas, w którym spotykamy się z rodziną, przyjaciółmi, dzielimy się opłatkiem i życzymy sobie wszystkiego, co najlepsze.

W tradycję naszej szkoły wpisuje się spotkanie opłatkowe klas mundurowych. Uroczysty apel rozpoczął meldunek szkolnego dowódcy uczennicy st. kadeta Anny Kuleszy o gotowości klas do apelu. Następnie pani dyrektor Grażyna Kalinowska przywitała wszystkich uczestników spotkania opłatkowego i złożyła życzenia świąteczne, aby nadchodzące święta były dla wszystkich czasem spędzonym w gronie najważniejszych osób, aby ten ważny czas upłynął w spokoju i radości ze Świąt Bożego Narodzenia.

W dalszej części spotkania ksiądz Emil Sasinowski odczytał słowa ewangelii i poprowadził modlitwę przed dzieleniem się opłatkiem. Po modlitwie wszyscy wspólnie zaśpiewali kolędy pt.: „Dzisiaj w Betlejem” i „Przybieżeli do Betlejem” oraz „Świeć gwiazdeczko, świeć” i „Mario, czy już wiesz” przygotowane przez uczniów klasy I LBP i Kamilę Soliwodę, wprowadzając wszystkich w klimat nadchodzących świąt. Dzielenie się opłatkiem symbolicznie rozpoczęli pani dyrektor Grażyna Kalinowska i uczennica st. kadet Anna Kulesza.

Uczniowie klasy I TL wspólnie z księdzem Emilem Sasinowskim przygotowali jasełka z ważnym dla nas wszystkich przesłaniem, szczególnie o wartości rodziny. Przygotowując się do Świąt Bożego Narodzenia powinniśmy odłożyć na bok rzeczy nieistotne, takie jak telefon komórkowy, a skupić się na naszym otoczeniu, potrzebach najbliższych.

Tradycją szkoły są wigilie klasowe. Nie inaczej było również w tym roku. W wielu klasach uczniowie wspólnie z wychowawcami łamali się opłatkiem i składali sobie życzenia świąteczne.

Do życzeń przyłączył się Samorząd Uczniowski życząc Radzie Pedagogicznej, pracownikom administracji i obsługi, kolegom i koleżankom pięknych Świąt Bożego Narodzenia. Radości w sercu, odwagi by marzyć i spełniać marzenia, zdrowia i energii oraz uśmiechu w Nowym Roku 2019.

Logowanie

Projekty

banner_ue_2.png

Współpracujemy

Kierunki kształcenia

Specjalność
elektryk
Klasy
mundurowe
Technik
informatyk
Technik
spedytor
Technik
handlowiec
Technik
elektryk
Technik
pojazdów samochodowych
Liceum ogólnokształcące
Bezpieczeństwo Publiczne
ZSZ
elektromechanik
Klasa
wielozawodowa

Partnerzy

 logo trans edu eu

kasa