ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Znajdź

Strefa Rodziców

Hymn

E-learning

facebook logo

bip logo pomn1 grad

Stowarzyszenie

instaling buzka male

instaling logo male

05.03.2018r. 35-uczniów naszej szkoły spotkało się z absolwentami studiów za granicą oraz wymian międzynarodowych, którzy na co dzień pomagają spełniać marzenia o studiach za granicą. Pomoc, jaką oferuje team Global Education, bazuje na ich własnych doświadczeniach związanych z wyborem uczelni oraz kierunku, przejściem przez proces aplikacyjny, oraz załatwieniem wszelkich niezbędnych formalności. Znając obawy młodych ludzi oraz stres związany z wyjazdem do UK lub Holandii, pomagają w rozpoczęciu studiów na uczelni, która zapewni udany start w  karierze zawodowej młodego człowieka.


Pomoc w aplikacji na studia licencjackie i magisterskie ponad 100 uniwersytetów w Wielkiej Brytanii i Holandii jest całkowicie bezpłatna i kompleksowa. Obejmuje absolutnie wszystkie etapy i elementy rekrutacji na każdy wybrany kierunek.
Podczas spotkania uczniowie CEZiU mogli dowiedzieć się jak uzyskać pomoc finansową na rozpoczęcie nauki. Jednym z prelegentów był Michał, student trzeciego roku, który opowiadał o życiu w campusie, pracy i możliwościach rozwoju. Chcesz studiować na dwóch kierunkach jednocześnie – nie ma problemu. System doboru przedmiotów jest elastyczny i każdy może dostosować swój plan zajęć w taki sposób by swobodnie studiować i zdobywać doświadczenie zawodowe. Tygodniowy czas spędzony na zajęciach w uczelni wynosi 15-20 godzin.
Oferta Global Education brzmi ciekawie. Kilkunastu uczniów zadeklarowało chęć rozmów na temat studiowania za granicą zostawiając kontakt do siebie.
Mamy nadzieję, że dzięki takim spotkaniom inspirujemy młodzież do głębszej refleksji nad swoją przyszłością zawodową.
Osoby zainteresowane, które nie uczestniczyły w spotkaniu zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępną na stronie: www.studiujwanglii.pl. Kilka biuletynów informacyjnych dostępne jest także u szkolnych doradców zawodowych.

Logowanie

Projekty

banner_ue_2.png

Współpracujemy

Kierunki kształcenia

Specjalność
elektryk
Klasy
mundurowe
Technik
informatyk
Technik
spedytor
Technik
handlowiec
Technik
elektryk
Technik
pojazdów samochodowych
Liceum ogólnokształcące
Bezpieczeństwo Publiczne
ZSZ
elektromechanik
Klasa
wielozawodowa

Partnerzy

 logo trans edu eu

kasa