ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Znajdź

Strefa Rodziców

Kalendarium do pobrania

E-learning

facebook logo

bip logo pomn1 grad

Stowarzyszenie

instaling buzka male

instaling logo male

W piątek 06.10.2017 w Długosiodle odbyły się Powiatowe Igrzyska Sportowe Szkół Ponadgimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców. W zawodach uczestniczyli chłopcy i dziewczęta z następujących szkół: Zespół Szkół Nr 1, Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej „Kopernik”,  Zespół Szkół Nr 3, I Liceum Ogólnokształcące i Zespół Szkół Długosiodło.

Dystans jaki mieli do pokonania uczestnicy to 8 km, a więc każdy zawodnik sztafety miał do przebiegnięcia 1000 m.

Po uroczystym otwarciu imprezy w pierwszej kolejności do rywalizacji przystąpiły dziewczęta, w tym reprezentacja CEZiU "Kopernik" w następującym składzie: Weronika Szulecka 1 LBP, Sochaczewska Paula 4 TL, Jończyk Izabela 2 TL, Ciemerych Aleksandra 2 TL, Pietrzak Joanna 1 TL, Stankiewicz Sylwia 1 TL, Górecka Natalia 1 LBP, Tomczak Maria 1 LBP. Po zaciętej walce o 2 miejsce ostatecznie dziewczęta zdobyły 3 medalowe miejsce.

Następnie do rywalizacji przystąpili chłopcy 5 szkół, w tym reprezentanci naszej szkoły: Mościcki Sebastian 2 TH, Osowiecki Adam 1 TE, Suchenek Kornel 2 TH, Rosiński Przemysław 1 TE, Banaszek Jakub 2 LBP, Hubert Dłuski 3 em, Augustyniak Łukasz 1 TE, Pawłowski Mateusz 2 TPSb, Śliwka Daniel 1 LBP (rezerwa). Niestety chłopcom nie udało się wywalczyć podium, tak jak w zeszłym roku. Mimo zaciętej walki zakończyli sztafetę na 4 miejscu.

Ogromne gratulacje i podziękowania dla wszystkich startujących, zarówno za zaangażowanie jak i godne reprezentowanie naszej szkoły.

Rekrutacja do CEZiU

Znalezione obrazy dla zapytania rekrutacjaZapraszamy kandydatów do klas pierwszych w CEZiU do zapoznania się z regulaminem rekrutacji i ofertą edukacyjną. Warunkiem naboru jest wypełniennie formularza elektronicznego od 10 maja 2018 od godziny 10.00 do 18 maja 2018 do godz. 15:00. Poniżej zamieszczamy odnośniki do Regulaminu rekrutacji oraz do systemu elektronicznego naboru:

REGULAMIN REKRUTACJI

SYSTEM NABORU ELEKTRONICZNEGO 

INFORMATOR DLA KANDYDATÓW

Logowanie

Projekty

banner_ue_2.png

Współpracujemy

Kierunki kształcenia

Specjalność
elektryk
Klasy
mundurowe
Technik
informatyk
Technik
spedytor
Technik
handlowiec
Technik
elektryk
Technik
pojazdów samochodowych
Liceum ogólnokształcące
Bezpieczeństwo Publiczne
ZSZ
elektromechanik
Klasa
wielozawodowa

Partnerzy

kasa