ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Znajdź

Strefa Rodziców

Hymn

E-learning

facebook logo

bip logo pomn1 grad

Stowarzyszenie

instaling buzka male

instaling logo male

W minioną sobotę 11 listopada 2017 roku wyszkowianie mieli możliwość wzięcia udziału w VI edycji Wyszkowskiego Biegu Niepodległości. Obchodziliśmy już 99 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę.

Tym razem meta i start została przeniesione z Rybienka Leśnego do Parku Miejskiego im. Karola Ferdynanda Wazy w centrum Wyszkowa. Celem imprezy była popularyzacja i upowszechnianie biegania, jako najprostszej formy aktywności ruchowej i prozdrowotnej.

Bieg był przeznaczony dla mieszkańców Wyszkowa i okolic, w tym przede wszystkim dla dzieci i młodzieży szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Pomimo mroźnej i wietrznej pogody, do rywalizacji przystąpiła liczna ilość osób. Konkurencje biegowe były podzielone na różne dystanse: 1000 m dla dzieci do 13 lat i 2000 m dla pozostałych z podziałem na kategorie wiekowe.

Na biegu nie zabrakło także reprezentantów CEZiU „Kopernik”. Pod opieką pani Moniki Lipki i pani Moniki Wultańskiej w biegu wystartowali: Daria Makowska 3 TL, Mariusz Badowski 2 LBP, Jakub Turek 2 TI, Alicja Sarnacka 1 LBP, Michał Oniszk 1 LBP, Michał Bączek 1 LBP, Kamil Woźnica 1 LBP i Daniel Śliwka 1 LBP. Należy podkreślić, że część młodzieży biegła w mundurach, co było dodatkowym utrudnieniem. Wśród widowni i startujących można było spotkać także nauczycieli i wychowawców naszej szkoły: panią Joannę Pujer, pana Wojciecha Karpińskiego, pana Pawła Delugę i pana Andrzeja Grajczyka, którzy dopingowali swoim wychowankom.

Ogromne podziękowania i gratulacje dla uczniów CEZiU za udział, chęci, zachowanie fair play i pomyślne ukończenie biegu.

Logowanie

Projekty

banner_ue_2.png

Współpracujemy

Kierunki kształcenia

Specjalność
elektryk
Klasy
mundurowe
Technik
informatyk
Technik
spedytor
Technik
handlowiec
Technik
elektryk
Technik
pojazdów samochodowych
Liceum ogólnokształcące
Bezpieczeństwo Publiczne
ZSZ
elektromechanik
Klasa
wielozawodowa

Partnerzy

kasa