ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Znajdź

Strefa Rodziców

Hymn

E-learning

facebook logo

bip logo pomn1 grad

Stowarzyszenie

instaling buzka male

instaling logo male

Dnia 9 stycznia 2018 roku na sali gimnastycznej Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej „Kopernik” w Wyszkowie odbyły się Powiatowe Igrzyska Sportowe Szkół Ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym w deblu dziewcząt i chłopców.

W turnieju dziewcząt wzięło udział 5 szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu wyszkowskiego: Zespół Szkół Nr 1, CEZiU "Kopernik", Zespół Szkół Nr 3, I Liceum Ogólnokształcące i I TP-u. Każdą ze szkół reprezentowały po 2 drużyny. Naszą szkołę reprezentowały: Sara Milczarczyk kl. 4 TL i Natalia Budna kl. 3 TL, Aleksandra Wróbel kl. 2 LBP i Weronika Gaszczyńska kl. 1 TS. Drużyny grały do dwóch wygranych setów i do dwóch przegranych meczy.

Wyniki turnieju dziewcząt

Indywidualnie:

 • I miejsce ZS Nr 3 - Aneta Żurawska/Weronika Wojtaszek
 • II miejsce TPU - Aleksandra Paź/Karolina Stankiewicz
 • III miejsce ZS Nr 3 - Joanna Jeż/Karolina Frątczak

Drużynowo:

 • I miejsce - Zespół Szkół Nr 3
 • II miejsce - TP-u
 • III miejsce - Zespół Szkół Nr 1
 • IV miejsce - CEZiU „Kopernik”
 • V miejsce - I LO

W turnieju chłopców wzięło udział 6 szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu wyszkowskiego: Zespół Szkół Nr 1, CEZiU "Kopernik", Zespół Szkół Nr 3, I Liceum Ogólnokształcące, TPU oraz ZS Długosiodło. Każdą ze szkół reprezentowały po 2 drużyny, jedynie ZS Długosiodło wystawiło jedną drużynę. Naszą szkołę reprezentowali: Konrad Chodyna kl. 3 TS i Piotr Kołodziejczyk kl. 2 em, Konrad Kuchta kl. 2 TE i Dawid Mościński kl. 4 TS.

Wyniki turnieju chłopców

Indywidualnie:

 • I miejsce ZS Nr 1 - Adam Skoczylas/Michał Owsianko
 • II miejsce ZS Nr 3 - Mateusz Szymczak/Rafał Skibiński
 • III miejsce CEZiU „Kopernik” - Piotr Kołodziejczyk/Konrad Chodyna
 • IV miejsce CEZiU „Kopernik” - Dawid Mościński/Konrad Kuchta

Drużynowo:

 • I miejsce - Zespół Szkół Nr 1
 • II miejsce - CEZiU „Kopernik”
 • III miejsce - Zespół Szkół Nr 3
 • IV miejsce - I LO i TPU
 • VI miejsce – ZS Długosidło

Sędzią głównym zawodów była pani Marzena Terlikowska.  Za przygotowanie i przeprowadzenie zawodów odpowiedzialni byli pan Andrzej Kurek i pani Eliza Targońska.

Nauczyciele dziękują uczniom z klas:  2 LBP (Adriana Wiśniewska, Natalia Stopka, Cezary Książak, Dawid Kurowski), 1 LBP (MariaTomczak), 2 TS (Dawid Gierek), 3 TI (Dominik Ołdak), 2 TI (Kacper Rogalski, Łukasz Skoczylas), którzy pomagali w przygotowaniu i sędziowaniu zawodów.

Logowanie

Projekty

banner_ue_2.png

Współpracujemy

Kierunki kształcenia

Specjalność
elektryk
Klasy
mundurowe
Technik
informatyk
Technik
spedytor
Technik
handlowiec
Technik
elektryk
Technik
pojazdów samochodowych
Liceum ogólnokształcące
Bezpieczeństwo Publiczne
ZSZ
elektromechanik
Klasa
wielozawodowa

Partnerzy

 logo trans edu eu

kasa