ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Znajdź

Strefa Rodziców

Kalendarium do pobrania

E-learning

facebook logo

bip logo pomn1 grad

Stowarzyszenie

instaling buzka male

instaling logo male

Dnia 9 stycznia 2018 roku na sali gimnastycznej Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej „Kopernik” w Wyszkowie odbyły się Powiatowe Igrzyska Sportowe Szkół Ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym w deblu dziewcząt i chłopców.

W turnieju dziewcząt wzięło udział 5 szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu wyszkowskiego: Zespół Szkół Nr 1, CEZiU "Kopernik", Zespół Szkół Nr 3, I Liceum Ogólnokształcące i I TP-u. Każdą ze szkół reprezentowały po 2 drużyny. Naszą szkołę reprezentowały: Sara Milczarczyk kl. 4 TL i Natalia Budna kl. 3 TL, Aleksandra Wróbel kl. 2 LBP i Weronika Gaszczyńska kl. 1 TS. Drużyny grały do dwóch wygranych setów i do dwóch przegranych meczy.

Wyniki turnieju dziewcząt

Indywidualnie:

 • I miejsce ZS Nr 3 - Aneta Żurawska/Weronika Wojtaszek
 • II miejsce TPU - Aleksandra Paź/Karolina Stankiewicz
 • III miejsce ZS Nr 3 - Joanna Jeż/Karolina Frątczak

Drużynowo:

 • I miejsce - Zespół Szkół Nr 3
 • II miejsce - TP-u
 • III miejsce - Zespół Szkół Nr 1
 • IV miejsce - CEZiU „Kopernik”
 • V miejsce - I LO

W turnieju chłopców wzięło udział 6 szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu wyszkowskiego: Zespół Szkół Nr 1, CEZiU "Kopernik", Zespół Szkół Nr 3, I Liceum Ogólnokształcące, TPU oraz ZS Długosiodło. Każdą ze szkół reprezentowały po 2 drużyny, jedynie ZS Długosiodło wystawiło jedną drużynę. Naszą szkołę reprezentowali: Konrad Chodyna kl. 3 TS i Piotr Kołodziejczyk kl. 2 em, Konrad Kuchta kl. 2 TE i Dawid Mościński kl. 4 TS.

Wyniki turnieju chłopców

Indywidualnie:

 • I miejsce ZS Nr 1 - Adam Skoczylas/Michał Owsianko
 • II miejsce ZS Nr 3 - Mateusz Szymczak/Rafał Skibiński
 • III miejsce CEZiU „Kopernik” - Piotr Kołodziejczyk/Konrad Chodyna
 • IV miejsce CEZiU „Kopernik” - Dawid Mościński/Konrad Kuchta

Drużynowo:

 • I miejsce - Zespół Szkół Nr 1
 • II miejsce - CEZiU „Kopernik”
 • III miejsce - Zespół Szkół Nr 3
 • IV miejsce - I LO i TPU
 • VI miejsce – ZS Długosidło

Sędzią głównym zawodów była pani Marzena Terlikowska.  Za przygotowanie i przeprowadzenie zawodów odpowiedzialni byli pan Andrzej Kurek i pani Eliza Targońska.

Nauczyciele dziękują uczniom z klas:  2 LBP (Adriana Wiśniewska, Natalia Stopka, Cezary Książak, Dawid Kurowski), 1 LBP (MariaTomczak), 2 TS (Dawid Gierek), 3 TI (Dominik Ołdak), 2 TI (Kacper Rogalski, Łukasz Skoczylas), którzy pomagali w przygotowaniu i sędziowaniu zawodów.

Rekrutacja do CEZiU

Znalezione obrazy dla zapytania rekrutacjaZapraszamy kandydatów do klas pierwszych w CEZiU do zapoznania się z regulaminem rekrutacji i ofertą edukacyjną. Warunkiem naboru jest wypełniennie formularza elektronicznego od 10 maja 2018 od godziny 10.00 do 18 maja 2018 do godz. 15:00. Poniżej zamieszczamy odnośniki do Regulaminu rekrutacji oraz do systemu elektronicznego naboru:

REGULAMIN REKRUTACJI

SYSTEM NABORU ELEKTRONICZNEGO 

INFORMATOR DLA KANDYDATÓW

Logowanie

Projekty

banner_ue_2.png

Współpracujemy

Kierunki kształcenia

Specjalność
elektryk
Klasy
mundurowe
Technik
informatyk
Technik
spedytor
Technik
handlowiec
Technik
elektryk
Technik
pojazdów samochodowych
Liceum ogólnokształcące
Bezpieczeństwo Publiczne
ZSZ
elektromechanik
Klasa
wielozawodowa

Partnerzy

kasa