ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Kalendarium CEZiU

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Znajdź

Strefa Rodziców

Kalendarium do pobrania

E-learning

facebook logo

bip logo pomn1 grad

Stowarzyszenie

instaling buzka male

instaling logo male

Tegoroczne obchody rozpoczęły się na początku października ogłoszeniem konkursu literackiego "Leśmian znany czy nieznany?” Główne święto pod hasłem: „Książka nas łączy” odbyło się 24 października 2017 r. Na oknach szkolnych zawieszono hasła propagujące czytanie. W korytarzu górnym oraz dolnym wykonano gazetki: „Dlaczego warto czytać?”, ’’Historia książki”. Zorganizowano rónież wystawę nowości wydawniczych.

Czytaj więcej: Tak świętowaliśmy Dzień Bibliotek Szkolnych

Dnia 24 października 2017 roku (wtorek) biblioteka multimedialna zaprasza na Dzień Bibliotek Szkolnych. W programie, m. in.: słodkie wypożyczanie, rozstrzygnięcie konkursu: „Bolesław Leśmian znany czy nieznany?”, akcja „Czytam! Polecam!”, błyskawiczny konkurs „Połącz autora z tytułem książki”, wystawa albumów i nowości wydawniczych, wystawki promujące czytelnictwo.

Hasło tegorocznych obchodów: „Książka nas łączy”.

         Serdecznie zapraszam do udziału!

Biblioteka szkolna zaprasza do udziału w konkursie literackim o życiu i twórczości Bolesława Leśmiana z okazji 140 rocznicy urodzin i 80 rocznicy śmierci pisarza.

Zadania konkursowe znajdują się w bibliotece. Spośród uczestników, którzy prawidłowo odpowiedzą na pytania zostanie wylosowany zwycięzca, na którego czeka nagroda!

Czytaj więcej: Konkurs literacki "Leśmian znany czy nieznany?”

Już po raz szósty nasza szkoła włączyła się w akcję Narodowego Czytania zainicjowaną w 2012 roku przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. Uczniowie CEZiU "Kopernik" czytali fragmenty „Wesela" Stanisława Wyspiańskiego.

"Wesele. Dramat w trzech aktach", najsłynniejszy utwór Stanisława Wyspiańskiego, powstało na kanwie autentycznego wydarzenia – wesela poety i dramaturga Lucjana Rydla z Jadwigą Mikołajczykówną, chłopką z podkrakowskich Bronowic.

Czytaj więcej: Narodowe Czytanie -”Wesele” Stanisława Wyspiańskiego

Po raz kolejny 11 maja 2017 r. uczniowie CEZiU ”Kopernik” wzięli udział w Paradzie Moli Książkowych zorganizowanej przez Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Wyszkowie. Była to już 7 parda. Nasi uczniowie, wraz z ok.700 osobami - uczniami szkół podstawowych, gimnazjum, ponadgimnazjalnych, przedszkoli oraz podopiecznymi z Warsztatów Terapii Zajęciowej, przeszli głównymi ulicami miasta.

Czytaj więcej:  VII Parada Moli Książkowych

Logowanie

Projekty

banner_ue_2.png

Współpracujemy

Kierunki kształcenia

Specjalność
elektryk
Klasy
mundurowe
Technik
informatyk
Technik
spedytor
Technik
handlowiec
Technik
elektryk
Technik
pojazdów samochodowych
Liceum ogólnokształcące
Bezpieczeństwo Publiczne
ZSZ
elektromechanik
Klasa
wielozawodowa

Partnerzy

kasa