14 grudnia odbył się szkolny Konkurs wiedzy o "Weselu" Stanisława Wyspiańskiego z okazji 110 rocznicy śmierci twórcy.

Uczestnicy musieli się wykazać szczegółową znajomością lektury. W konkursie wzięło udział 30 uczniów.

Zwycięzcy konkursu:

• I miejsce - Krzysztof Czarnecki -kl. III TE
  • II miejsce: Kacper Kogut - Maliszewski- kl. IV TIN, Damian Puścian - kl. IV TE, Damian Chrzumnicki- kl. IV TE, Mateusz Szczerba- kl. III LBP a
  • III miejsce- Błażej Rejnuś -kl. III LBP a

Czytaj więcej: Wyniki Konkursu wiedzy o "Weselu"

Uprzejmie przypominamy wszystkim zainteresowanym o ustalonym z wychowawcami klas i nauczycielami dniu otwartym w środę 03.01.2018r w godz. 15:30-17-30.

Jednocześnie informujemy o semestralnych zebraniach z rodzicami, które odbędą się 08 lutego 2018r (czwartek) o 16:30 w sali gimnastycznej.

Mieszkańcy Wyszkowa po raz kolejny bardzo chętnie zebrali się na placu przy fontannie, aby razem świętować nadchodzące Boże Narodzenie.

Z kolędami i pastorałkami zaprezentowali się uczniowie Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej „Kopernik”, pod kierunkiem pana Wojciecha Karpińskiego. Podczas występów wolontariusze rozdawali śpiewniki z tekstami utworów, lizaki dla najmłodszych mieszkańców oraz pomagali przy obsłudze imprezy.

Czytaj więcej: IX Wigilia Miejska

W dniu 19.12.2017 r. w świetlicy CEZiU "Kopernik" odbył się Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek. W tegorocznym konkursie udział wzięło 18 uczniów z klas technikum i liceum zrzeszonych w 1 zespole, 2 duetach oraz 8 solistów. Celem konkursu było kultywowanie i rozwijanie tradycji wspólnego kolędowania oraz popularyzacja polskich kolęd i pastorałek wśród uczniów, a także promocja uzdolnionej młodzieży i ich osiągnięć wokalnych.

Czytaj więcej: "Hej kolęda, kolęda"