Kalendarium CEZiU

15 listopada 2017 r. uczniowie klasy I TL i I TH uczestniczyli w zajęciach profilaktycznych w Bibliotece Pedagogicznej, zorganizowanych z okazji ”Światowego Dnia Rzucania Palenia Tytoniu”. Spotkanie prowadziła pani Grażyna Borowska - pracownik Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej.

Czytaj więcej: Uwolnijmy się od dymu tytoniowego!

WCRBDebata oksfordzka  „Wyszków jako miejsce z perspektywami zawodowymi dla ludzi młodych”.

• Debata odbędzie się w dniu 17 listopada – w godzinach 10:30 -13:15.
  • Miejsce : Szkolne Schronisko Młodzieżowe Jowisz ul. Świętojańska 89 A, Wyszków.

Zespoły biorące udział w debacie:

Czytaj więcej: Debata oksfordzka „Wyszków jako miejsce z perspektywami..."

16 listopada w czwartek o godz. 10:00, w świetlicy szkolnej odbędzie się konkurs recytacji i pięknego czytania „Świat słowem malowany”.

Wszystkich uczniów, którzy zgłosili się do udziału serdecznie zapraszamy.

29 listopada odbędą się wybory do Młodzieżowej Rady Miejskiej w Wyszkowie. Kandydat zobowiązany jest do dostarczenia listy osób popierających jego kandydaturę w terminie do 16 listopada 2017 r. do pani Moniki Lipki.

Kandydatem na radnego może być uczeń klasy pierwszej lub drugiej szkoły ponadpodstawowej, zamieszkujący na terenie gminy Wyszków, który w dniu wyborów nie ukończył 18 roku życia.

Wszelkich informacji udziela pani Monika Lipka.

Rusza XVII edycja akcji „Góra Grosza”. Zbiórka w szkole zostanie przeprowadzona w dniach 21-22 listopada 2017 r.

Przekazane grosze to realna pomoc dla tysiąca dzieci, które z różnych przyczyn nie mogą wychowywać się we własnym domu oraz wsparcie dla ich rodzin. Wiemy, że rodzina jest ważna dla każdego, jest ostoją i fundamentem na lata. Dlatego pomagajmy dzieciom, które zostały rozłączone z rodzinami i tym, które są taką rozłąką zagrożone.

Czytaj więcej: XVII edycja akcji „Góra Grosza”

11 listopada 2017 r. odbyły się miejskie obchody Narodowego Święta Niepodległości z udziałem przedstawicieli władz gminnych i powiatowych, szkół, organizacji i mieszkańców Wyszkowa. Uroczystość rozpoczęła się mszą św. w intencji Ojczyzny w Kościele pw. Świętego Wojciecha w Wyszkowie.

Czytaj więcej: Miejskie obchody Narodowego Święta Niepodległości