ul. I Armii Wojska Polskiego 82, tel./fax: 29-742-48-61

Kalendarium CEZiU

Wolontariusze CEZiU "Kopernik" uczestniczą w głosowaniu na wyszkowski projekt społeczny "Bardziej sprawni-niepełnosprawni". Uczniowie zbierają żetony od klientów sklepu Tesco i pozyskują głosy poparcia dla projektu, który będzie realizowany przez Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Wyszkowie.

Jest to jeden z dwóch programów społecznych Tesco Polska. Otrzyma dofinasowanie, jeśli zdobędzie więcej głosów. Do 3 kwietnia klienci sklepów Tesco  w Wyszkowie i Ostrołęce mogą oddawać głos wrzucając żeton otrzymany przy kasie za zakupy do specjalnych urn w sklepie.

Czytaj więcej: Projekt społeczny  „Bardziej sprawni – niepełnosprawni”

Starostwo Powiatowe w Wyszkowie i Komenda Powiatowa Policji w Wyszkowie ogłaszają konkurs plastyczny na wizerunek maskotki policyjnej Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie.

Konkurs skierowany jest do uczniów wszystkich szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych i innych placówek oświatowych z terenu powiatu wyszkowskiego. Prace plastyczne przedstawiające maskotkę należy przesłać do 14 kwietnia 2017r.

Czytaj więcej: Konkurs "Maskotka policyjna"

Pierwszy dzień wiosny w Wyszkowie tradycyjnie został przywitany razem z wojskiem. Impreza zorganizowana wspólnie przez Wojskową Komendę Uzupełnień w Wyszkowie i Burmistrza Wyszkowa wzbudziła bardzo duże zainteresowanie wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Na odwiedzających czekało wiele ciekawych atrakcji, m.in. przed halą WOSiR - u wystawiony był ciężki sprzęt bojowy, była możliwość nauki strzelania do celu, poznanie zasad działania noktowizora czy też różnych rodzajów broni współczesnej i historycznej.

Czytaj więcej: VII Wiosenne Spotkania z Wojskiem

W dniu 4 kwietnia 2017 roku w naszej szkole odbędzie się konkurs pt. „Pierwsza Pomoc Przedmedyczna”. Konkurs będzie odbywał się w dwóch etapach:

• etap I - test teoretyczny z zakresu udzielania pierwszej pomocy oraz promocji zdrowia,
  • etap II - sprawdzian praktyczny - uczniowie udzielają pomocy przedmedycznej w sytuacji zagrożenia życia i zdrowia.

Czytaj więcej: Konkurs "Pierwsza Pomoc Przedmedyczna"

Zbliżają się obchody Światowego Dnia Ziemi. Coroczny temat i program związany jest z ważnym dla środowiska zagadnieniem. Hasło tegorocznych obchodów to- „W kierunku natury”. Bioróżnorodność naszej planety to główny temat, jaki będzie królował podczas wielu imprez przygotowanych na tą okazję.

Aby włączyć się w obchody Światowego Dnia Ziemi 22 kwietnia, zapraszam uczniów do wzięcia udziału w konkursach:

Czytaj więcej: Konkursy z okazji Światowego Dnia Ziemi

Szczęśliwy numerek