ul. I Armii Wojska Polskiego 82, tel./fax: 29-742-48-61

Kalendarium CEZiU

W piątek 26.05.2017 r. w sali nr 10 odbędzie się konkurs z języka angielskiego dla uczniów klas pierwszych. Szczegółowych informacji o konkursie udzieli pani Joanna Albiniak.

Zapraszamy i życzymy powodzenia!

W sobotę 20 maja w Parku im. Cichociemnych Spadochroniarzy AK odbył się piknik edukacyjny o charakterze militarno – historycznym „V Dzień Cichociemnych na Ursynowie”. Impreza zorganizowana przez Urząd Miasta Ursynów wraz z Fundacją im. Cichociemnych Spadochroniarzy AK, Jednostką Wojskową GROM i innymi podmiotami dla uczczenia pamięci Cichociemnych. Zaprezentowane zostały m.in. ciężkie pojazdy wojskowe, wyposażenie i uzbrojenie używane przez Cichociemnych oraz współczesne jednostki specjalne.

Czytaj więcej: V Dzień Cichociemnych na Ursynowie

Maj to szczególny miesiąc dla całej społeczności CEZiU "Kopernik" w Wyszkowie. To czas matur, uroczystości historycznych, a także bliskiego nam szczególnie Święta Szkoły. W tym roku obchodzimy je po raz dziewiąty, w rocznicę śmierci naszego patrona Mikołaja Kopernika. Tradycyjnie już, przy pięknej słonecznej pogodzie, uroczystość rozpoczęła się na placu szkolnym o godz.10.00.

Czytaj więcej: Święto Szkoły

„...żadna książka nie da tego, co ujrzenie osobliwości czy krajobrazu własnymi oczyma...”

M. Orłowicz

17.05.2017r. klasy: I TL i I TPS odbyły wycieczkę do najbliższego obszaru chronionego, czyli do obszaru „Natura 2000” znajdującego się w Puszczy Białej. Wycieczka rozpoczęła się w siedzibie Nadleśnictwa Wyszków, gdzie młodzież słuchała ciekawej  prezentacji przygotowanej przez pracownika  placówki panią Karolinę Gizińską.

Czytaj więcej: Ostatnie zajęcia terenowe z biologii

15 maja w Brańszczyku miała miejsce uroczystość pochówku żołnierzy 201 Ochotniczego Pułku Piechoty. Ciała żołnierzy poległych w wojnie 1920 r. ppor. Tadeusza Wagnera i strzelca Józefa Jerzyńskiego zostały ekshumowane w Trzciance, gdzie przy dotychczasowej drodze krajowej stała kapliczka.

Czytaj więcej: Uroczystość pochówku żołnierzy 201 Ochotniczego Pułku Piechoty

Rekrutacja do CEZiU

Znalezione obrazy dla zapytania rekrutacja 2017/2018Zapraszamy kandydatów do klas pierwszych w CEZiU do zapoznania się z regulaminem rekrutacji i ofertą edukacyjną. Warunkiem naboru jest wypełniennie formularza elektronicznego od 8 maja 2017 od godziny 10.00. Poniżej zamieszczamy odnośniki do Regulaminu rekrutacji oraz do systemu elektronicznego naboru:

REGULAMIN REKRUTACJI

SYSTEM NABORU ELEKTRONICZNEGO