ul. I Armii Wojska Polskiego 82, tel./fax: 29-742-48-61

Kalendarium CEZiU

Dni Otwarte dla gimnazjalistów i rodziców 25.04.2017r. - 26.04.2017r. w godz. 9:00 - 13:00

Zapraszamy uczniów wszystkich klas CEZiU „Kopernik” do udziału w XIV edycji Dnia Przedsiębiorczości, która w tym roku odbędzie się 26 kwietnia. Dzień Przedsiębiorczości polega na współpracy 2-3 uczniów z wyznaczonym przez firmę konsultantem/opiekunem przez 3-5 godzin na wybranym stanowisku.

Czytaj więcej: Dzień Przedsiębiorczości

Światowy Dzień Ziemi w Polsce obchodzony jest od roku 1990, tak więc jest to 27 edycja Dnia Ziemi w Polsce. W tym dniu na całym świecie tysiące stowarzyszeń ekologicznych organizuje manifestacje, konferencje, pokazy i akcje na rzecz środowiska naturalnego. Celem jest uświadomienie problemów związanych ze zmianami klimatu, przeludnieniem, wymieraniem gatunków oraz brakiem wody.

Czytaj więcej: Światowy Dzień Ziemi- konkurs "W kierunku natury"

W dniu 21 kwietnia grupa 34 uczniów, z różnych klas CEZiU „Kopernik”, wraz z opiekunami panią Moniką Wultańską i panem Arturem Dudkiem odwiedzili największe centrum targowo-kongresowe w Europie Środkowej  Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Celem wyjazdu było uczestnictwo w odbywających się tam targach GO ACTIV SHOW – Największych Targach Fitness i Sportów Siłowych, na które nasza szkoła dostała darmowe zaproszenia.

Czytaj więcej: Uczniowie CEZiU "Kopernik" na Go Active Show

19 -20.04.2017r. cztery kolejne klasy: I TIN, IIem, ILBP i I TE odbyły zajęcia terenowe z biologii w obszarze chronionym „Natura 2000” w Puszczy Białej. Wycieczka rozpoczęła się w siedzibie Nadleśnictwa Wyszków, gdzie młodzież słuchała prezentacji przygotowanej przez pracownika placówki panią Karolinę Gizińską.

Czytaj więcej: Zajęcia terenowe z biologii w Puszczy Białej

12 kwietnia na strzelnicy Zespołu Szkół Powiatowych w Kadzidle odbyły się rejonowe zawody strzeleckie „O Srebrne Muszkiety” - 2016/2017 dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu działania Delegatury w Ostrołęce. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy I LBP, którzy w kategorii chłopców zajęli III miejsce w następującym składzie: Cezary Jadacki, Bartłomiej Moczydłowski, Damian Szatanek i rezerw. Mariusz Badowski.

Czytaj więcej: III miejsce w zawodach "O Srebrne Muszkiety"

Szczęśliwy numerek