ul. I Armii Wojska Polskiego 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Kalendarium CEZiU

Strefa Rodziców

Kalendarium do pobrania

Znajdź

facebook logo

bip logo pomn1 grad

instaling buzka male

instaling logo male

Dni Otwarte dla gimnazjalistów i rodziców 25.04.2017r. - 26.04.2017r. w godz. 9:00 - 13:00

Zapraszamy uczniów wszystkich klas CEZiU „Kopernik” do udziału w XIV edycji Dnia Przedsiębiorczości, która w tym roku odbędzie się 26 kwietnia. Dzień Przedsiębiorczości polega na współpracy 2-3 uczniów z wyznaczonym przez firmę konsultantem/opiekunem przez 3-5 godzin na wybranym stanowisku.

Czytaj więcej: Dzień Przedsiębiorczości

Światowy Dzień Ziemi w Polsce obchodzony jest od roku 1990, tak więc jest to 27 edycja Dnia Ziemi w Polsce. W tym dniu na całym świecie tysiące stowarzyszeń ekologicznych organizuje manifestacje, konferencje, pokazy i akcje na rzecz środowiska naturalnego. Celem jest uświadomienie problemów związanych ze zmianami klimatu, przeludnieniem, wymieraniem gatunków oraz brakiem wody.

Czytaj więcej: Światowy Dzień Ziemi- konkurs "W kierunku natury"

W dniu 21 kwietnia grupa 34 uczniów, z różnych klas CEZiU „Kopernik”, wraz z opiekunami panią Moniką Wultańską i panem Arturem Dudkiem odwiedzili największe centrum targowo-kongresowe w Europie Środkowej  Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Celem wyjazdu było uczestnictwo w odbywających się tam targach GO ACTIV SHOW – Największych Targach Fitness i Sportów Siłowych, na które nasza szkoła dostała darmowe zaproszenia.

Czytaj więcej: Uczniowie CEZiU "Kopernik" na Go Active Show

19 -20.04.2017r. cztery kolejne klasy: I TIN, IIem, ILBP i I TE odbyły zajęcia terenowe z biologii w obszarze chronionym „Natura 2000” w Puszczy Białej. Wycieczka rozpoczęła się w siedzibie Nadleśnictwa Wyszków, gdzie młodzież słuchała prezentacji przygotowanej przez pracownika placówki panią Karolinę Gizińską. 

Czytaj więcej: Zajęcia terenowe z biologii w Puszczy Białej

12 kwietnia na strzelnicy Zespołu Szkół Powiatowych w Kadzidle odbyły się rejonowe zawody strzeleckie „O Srebrne Muszkiety” - 2016/2017 dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu działania Delegatury w Ostrołęce. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy I LBP, którzy w kategorii chłopców zajęli III miejsce w następującym składzie: Cezary Jadacki, Bartłomiej Moczydłowski, Damian Szatanek i rezerw. Mariusz Badowski.

Czytaj więcej: III miejsce w zawodach "O Srebrne Muszkiety"  

Logowanie

Szczęśliwy numerek

Współpracujemy

Kierunki kształcenia

Specjalność
elektryk
Klasy
mundurowe
Technik
informatyk
Technik
spedytor
Technik
handlowiec
Technik
elektryk
Technik
pojazdów samochodowych
Liceum ogólnokształcące
Bezpieczeństwo Publiczne
ZSZ
elektromechanik
Klasa
wielozawodowa

E-learning

Partnerzy

kasa

Stowarzyszenie