ul. I Armii Wojska Polskiego 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Kalendarium CEZiU

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
3
27
28
29
30
31

Znajdź

Strefa Rodziców

Kalendarium do pobrania

E-learning

facebook logo

bip logo pomn1 grad

Stowarzyszenie

instaling buzka male

instaling logo male

Zapraszamy kandydatów do klas pierwszych w CEZiU do zapoznania się z regulaminem rekrutacji i ofertą edukacyjną. Warunkiem naboru jest wypełniennie formularza elektronicznego od 8 maja 2017 od godziny 10.00.

W piątek 26.05.2017 r. w sali nr 10 odbędzie się konkurs z języka angielskiego dla uczniów klas pierwszych. Szczegółowych informacji o konkursie udzieli pani Joanna Albiniak.

Zapraszamy i życzymy powodzenia!

W sobotę 20 maja w Parku im. Cichociemnych Spadochroniarzy AK odbył się piknik edukacyjny o charakterze militarno – historycznym „V Dzień Cichociemnych na Ursynowie”. Impreza zorganizowana przez Urząd Miasta Ursynów wraz z Fundacją im. Cichociemnych Spadochroniarzy AK, Jednostką Wojskową GROM i innymi podmiotami dla uczczenia pamięci Cichociemnych. Zaprezentowane zostały m.in. ciężkie pojazdy wojskowe, wyposażenie i uzbrojenie używane przez Cichociemnych oraz współczesne jednostki specjalne.

Czytaj więcej: V Dzień Cichociemnych na Ursynowie

Maj to szczególny miesiąc dla całej społeczności CEZiU "Kopernik" w Wyszkowie. To czas matur, uroczystości historycznych, a także bliskiego nam szczególnie Święta Szkoły. W tym roku obchodzimy je po raz dziewiąty, w rocznicę śmierci naszego patrona Mikołaja Kopernika. Tradycyjnie już, przy pięknej słonecznej pogodzie, uroczystość rozpoczęła się na placu szkolnym o godz.10.00.

Czytaj więcej: Święto Szkoły

„...żadna książka nie da tego, co ujrzenie osobliwości czy krajobrazu własnymi oczyma...”

                                                                                  M. Orłowicz

17.05.2017r. klasy: I TL i I TPS odbyły wycieczkę do najbliższego obszaru chronionego, czyli do obszaru „Natura 2000” znajdującego się w Puszczy Białej. Wycieczka rozpoczęła się w siedzibie Nadleśnictwa Wyszków, gdzie młodzież słuchała ciekawej  prezentacji przygotowanej przez pracownika  placówki panią Karolinę Gizińską.

Czytaj więcej: Ostatnie zajęcia terenowe z biologii

15 maja w Brańszczyku miała miejsce uroczystość pochówku żołnierzy 201 Ochotniczego Pułku Piechoty. Ciała żołnierzy poległych w wojnie 1920 r. ppor. Tadeusza Wagnera i strzelca Józefa Jerzyńskiego zostały ekshumowane w Trzciance, gdzie przy dotychczasowej drodze krajowej stała kapliczka.

Czytaj więcej: Uroczystość pochówku żołnierzy 201 Ochotniczego Pułku Piechoty

Logowanie

Rekrutacja do CEZiU

Znalezione obrazy dla zapytania rekrutacja 2017/2018Zapraszamy kandydatów do klas pierwszych w CEZiU do zapoznania się z regulaminem rekrutacji i ofertą edukacyjną. Warunkiem naboru jest wypełniennie formularza elektronicznego od 8 maja 2017 od godziny 10.00. Poniżej zamieszczamy odnośniki do Regulaminu rekrutacji oraz do systemu elektronicznego naboru:

REGULAMIN REKRUTACJI

SYSTEM NABORU ELEKTRONICZNEGO 

Współpracujemy

Kierunki kształcenia

Specjalność
elektryk
Klasy
mundurowe
Technik
informatyk
Technik
spedytor
Technik
handlowiec
Technik
elektryk
Technik
pojazdów samochodowych
Liceum ogólnokształcące
Bezpieczeństwo Publiczne
ZSZ
elektromechanik
Klasa
wielozawodowa

Partnerzy

kasa