ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Znajdź

Strefa Rodziców

Kalendarium do pobrania

E-learning

facebook logo

bip logo pomn1 grad

Stowarzyszenie

instaling buzka male

instaling logo male

Od 6.03. – 14.03.2017r.w CEZiU „Kopernik” trwał Tydzień chemii. Uczniowie z klas I technicznych i licealnej oraz z klasy II zawodowej na lekcjach chemii prezentowali swoje projekty z w/w przedmiotu. Uczniowie pracowali w grupach 3 – 5 osobowych. Młodzież w ramach projektu wykonała w większości prezentacje, choć jak zwykle nie zabrakło plakatów i makiet. Wystawa prac miała miejsce od 10.03 – 14.03.2017r. na górnym korytarzu szkoły.

Makieta klasy I TE zachwycała najbardziej, ponieważ jej elementy były ruchome, po podłączeniu do prądu elektrycznego. Inny zespół młodzieży nagrał krótki film na temat wiedzy społeczeństwa o odpadach. Grupy, które najlepiej zaprezentowały się zapoznały ze swoimi projektami klasy trzecie i czwarte. Chętni uczniowie z klas: II LBPa oraz III LBPa na lekcjach chemii rozszerzonej i przyrody wykonywali samodzielnie proste doświadczenia chemiczne tj.: samopompujący balonik, fontanna, morze w butelce, pole napięciowe wody, lawa itp.

Od 9.03 - 10.03.2017r. na 3 lekcjach został przeprowadzony pokaz doświadczeń na żywo, w którym uczestniczyły III LBPa, II LBPa, II LBPb, II TI, I TH i I TPS. Uczniowie obejrzeli również film o doświadczeniach chemicznych. Młodzież z klasy II LBPa na lekcjach chemii otrzymała kryształy soli.

Osobą odpowiedzialną za Tydzień chemii była pani Anna Gładkowska. Organizator serdecznie dziękuje wszystkim nauczycielom zaangażowanym w organizację Tygodnia chemii.

Oto nasza galeria:

Logowanie

Projekty

banner_ue_2.png

Współpracujemy

Kierunki kształcenia

Specjalność
elektryk
Klasy
mundurowe
Technik
informatyk
Technik
spedytor
Technik
handlowiec
Technik
elektryk
Technik
pojazdów samochodowych
Liceum ogólnokształcące
Bezpieczeństwo Publiczne
ZSZ
elektromechanik
Klasa
wielozawodowa

Partnerzy

kasa