ul. I Armii Wojska Polskiego 82, tel./fax: 29-742-48-61

Kalendarium CEZiU

Z okazji Światowego Dnia Liczby Pi, który przypada 14 marca, w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Matematyki. Uczniowie poszczególnych klas liceum, technikum oraz szkoły zawodowej mogli sprawdzić swoja wiedzę oraz umiejętności w różnorodnych konkursach.

Uczniów klas pierwszych liceum i technikum zaprosiłyśmy do udziału w Turnieju Matematycznym „Mistrz rzeczywistości”. Oto wyniki:

1. miejsce I − klasa I TL: Aleksandra Ciemerych, Patryk Szczęsny,
  2. miejsce II – klasa I TH: Sandra Nowosielska, Rafał Sowiecki,
  3. miejsce III – klasa I TI: Jaczewski Piotr, Pisuła Piotr.

Klasom drugim technikum i liceum zaproponowałyśmy udział w konkursie matematycznym – rozwiązywanie zadań zapisanych w języku angielskim z wykorzystaniem liczby Pi. Drużyny zaprezentowały się następująco:

1.  miejsce I – klasa II TI: Rafał Kozioł, Szymon Rudnik,
  2. miejsce II – klasa II TL: Klaudia Oleksiak, Marta Marchewka,
  3. miejsce III – klasa II TE: Krzysztof Czarnecki, Damian Mech.

Dla klas trzecich technikum i szkoły zawodowej przygotowałyśmy warsztaty: "Tworzenie modeli krawędziowych brył”.

1.  miejsce I –klasa III TE : Damian Puścian, Adrian Sikora, Damian Chrzumnicki,
  2.  miejsce klasa III TL: Sara Milczarczyk, Patryk Kryśkiewicz, Mateusz Stańczak,
  3.  miejsce II – klasa III TI: Sebastian Bala, Jakub Klimek, Tomasz Wężyk.

ZWYCIĘZCOM GRATULUJEMY !!!

Rekrutacja do CEZiU

Znalezione obrazy dla zapytania rekrutacja 2017/2018Zapraszamy kandydatów do klas pierwszych w CEZiU do zapoznania się z regulaminem rekrutacji i ofertą edukacyjną. Warunkiem naboru jest wypełniennie formularza elektronicznego od 8 maja 2017 od godziny 10.00. Poniżej zamieszczamy odnośniki do Regulaminu rekrutacji oraz do systemu elektronicznego naboru:

REGULAMIN REKRUTACJI

SYSTEM NABORU ELEKTRONICZNEGO