Zbliżają się obchody Światowego Dnia Ziemi. Coroczny temat i program związany jest z ważnym dla środowiska zagadnieniem. Hasło tegorocznych obchodów to- „W kierunku natury”. Bioróżnorodność naszej planety to główny temat, jaki będzie królował podczas wielu imprez przygotowanych na tą okazję.

Aby włączyć się w obchody Światowego Dnia Ziemi 22 kwietnia, zapraszam uczniów do wzięcia udziału w konkursach:

1.   plastycznym- "Bioróżnorodność roślinna i zwierzęca",
  2.  na wykonanie ulotek- ciekawostek na temat bioróżnorodności naszej planety (organizmy zagrożone wyginięciem).

Prace do 19 kwietnia należy dostarczyć do nauczyciela geografii pani Jadwigi Ludwiniak- sala 20.

Rekrutacja do CEZiU

Znalezione obrazy dla zapytania rekrutacjaZapraszamy kandydatów do klas pierwszych w CEZiU do zapoznania się z regulaminem rekrutacji i ofertą edukacyjną. Warunkiem naboru jest wypełniennie formularza elektronicznego od 10 maja 2018 od godziny 10.00 do 18 maja 2018 do godz. 15:00. Poniżej zamieszczamy odnośniki do Regulaminu rekrutacji oraz do systemu elektronicznego naboru:

REGULAMIN REKRUTACJI

SYSTEM NABORU ELEKTRONICZNEGO