ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Znajdź

Strefa Rodziców

Kalendarium do pobrania

E-learning

facebook logo

bip logo pomn1 grad

Stowarzyszenie

instaling buzka male

instaling logo male

Jeżeli gdzieś w mroku czasu czai się tajemnica, prędzej czy później, wyruszy ku niej ekipa programu „Było...nie minęło”. To dewiza przyświecająca realizatorom programu telewizyjnego, który możemy oglądać na TVP Historia. Tym razem wyprawa poszukiwawcza miała miejsce śladami majora Henryka Dobrzańskiego ps. „Hubala” i śladami powstania styczniowego na terenie powiatu wyszkowskiego w okolicach Poręby.

W ciągu dwóch dni w miejscach wydarzeń prowadzone były badania poszukiwawcze z użyciem map, wykrywaczy metali i georadaru. Penetrowano tereny leśne i grzęzawiska w poszukiwaniu śladów tamtych wydarzeń. Wyniki poszukiwań nie były imponujące, ale mimo wszystko udało się odnaleźć namacalne ślady prowadzonych tutaj działań wojennych. Cała akcja była niebywałym doświadczeniem dla naszych uczniów z klas drugich Liceum Bezpieczeństwa Publicznego i uczniów klas mundurowych ZS Nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej.

Przedsięwzięcie realizowane było przy współpracy Starostwa Powiatowego w Wyszkowie, Stowarzyszenia „Wizna 1939” i ekipy TVP „Było … nie minęło. Kronika Zwiadowców Historii” pod kierunkiem Adama Sikorskiego.

Zdjęcia dzięki uprzejmości Starostwa Powiatowego w Wyszkowie.

Rekrutacja do CEZiU

Znalezione obrazy dla zapytania rekrutacjaZapraszamy kandydatów do klas pierwszych w CEZiU do zapoznania się z regulaminem rekrutacji i ofertą edukacyjną. Warunkiem naboru jest wypełniennie formularza elektronicznego od 10 maja 2018 od godziny 10.00 do 18 maja 2018 do godz. 15:00. Poniżej zamieszczamy odnośniki do Regulaminu rekrutacji oraz do systemu elektronicznego naboru:

REGULAMIN REKRUTACJI

SYSTEM NABORU ELEKTRONICZNEGO 

INFORMATOR DLA KANDYDATÓW

Logowanie

Projekty

banner_ue_2.png

Współpracujemy

Kierunki kształcenia

Specjalność
elektryk
Klasy
mundurowe
Technik
informatyk
Technik
spedytor
Technik
handlowiec
Technik
elektryk
Technik
pojazdów samochodowych
Liceum ogólnokształcące
Bezpieczeństwo Publiczne
ZSZ
elektromechanik
Klasa
wielozawodowa

Partnerzy

kasa