ul. I Armii Wojska Polskiego 82, tel./fax: 29-742-48-61

Kalendarium CEZiU

10.04.2017r. klasy I TS i I TH uczestniczyły w  zajęciach terenowych z biologii w najbliższym obszarze chronionym -„Natura 2000”, znajdującym się w Puszczy Białej. Wycieczka rozpoczęła się w siedzibie Nadleśnictwa Wyszków, gdzie młodzież słuchała ciekawej, pełnej zaangażowania i pasji prezentacji przygotowanej przez pracownika  placówki panią Martę. Poznała formy i metody ochrony przyrody, gatunki chronione roślin i zwierząt występujące na tym obszarze. Pani Marta mówiła  też o pracy leśników i organizacji całego nadleśnictwa.

Następnie młodzież udała się na pieszą wycieczkę po obszarze „Natura 2000” w Puszczy Białej. W czasie wycieczki uczniowie zapoznawali się z nazwami gatunkowymi roślin i zwierząt, szukali punktów orientacyjnych oraz miejsca, w którym się aktualnie znajdują, poznali także "inne jeże” i dowiedzieli się  po co czasem w lesie kopie się doły, zostawia się stare, leżące drzewa. W trakcie wyprawy uczniowie mogli zadawać przewodnikowi pytania.

Wyprawa trwała ok. 5 godzin i zakończyła się ogniskiem. Opiekunami były: pani Joanna Albiniak, pani Anna Gładkowska i pani Grażyna Zioła. Serdecznie dziękujemy pracownikowi Nadleśnictwa Wyszków za ciekawą przygodę z przyrodą.

A oto kilka zdjęć z tej wyprawy:

Rekrutacja do CEZiU

Znalezione obrazy dla zapytania rekrutacja 2017/2018Zapraszamy kandydatów do klas pierwszych w CEZiU do zapoznania się z regulaminem rekrutacji i ofertą edukacyjną. Warunkiem naboru jest wypełniennie formularza elektronicznego od 8 maja 2017 od godziny 10.00. Poniżej zamieszczamy odnośniki do Regulaminu rekrutacji oraz do systemu elektronicznego naboru:

REGULAMIN REKRUTACJI

SYSTEM NABORU ELEKTRONICZNEGO