ul. I Armii Wojska Polskiego 82, tel./fax: 29-742-48-61

Kalendarium CEZiU

20 kwietnia 2017r. z okazji Światowego Dnia Zespołu Downa i Światowego Dnia Świadomości Autyzmu odbędzie się III Marsz „Niepełnosprawność + Integracja = Godnego Życia Gwarancja”. W marszu zorganizowanym przez Stowarzyszenie Rodzin Dzieci z Zaburzeniami Rozwoju „BĄDŹMY W KONTAKCIE” wezmą udział wolontariusze z naszej szkoły. Tego dnia uczniowie i nauczyciele, żeby okazać solidarność z osobami z autyzmem ubiorą się w kolor niebieski.

Włączymy się w globalną akcję „Zaświeć się na niebiesko“. Coroczne obchody Światowego Dnia Świadomości Autyzmu mają zwrócić uwagę na niedopuszczalną dyskryminację, nadużycia i izolację, jakich doświadczają ludzie dotknięci autyzmem i ich najbliżsi.

Rekrutacja do CEZiU

Znalezione obrazy dla zapytania rekrutacja 2017/2018Zapraszamy kandydatów do klas pierwszych w CEZiU do zapoznania się z regulaminem rekrutacji i ofertą edukacyjną. Warunkiem naboru jest wypełniennie formularza elektronicznego od 8 maja 2017 od godziny 10.00. Poniżej zamieszczamy odnośniki do Regulaminu rekrutacji oraz do systemu elektronicznego naboru:

REGULAMIN REKRUTACJI

SYSTEM NABORU ELEKTRONICZNEGO