ul. I Armii Wojska Polskiego 82, tel./fax: 29-742-48-61

Kalendarium CEZiU

Dni Otwarte dla gimnazjalistów i rodziców 25.04.2017r. - 26.04.2017r. w godz. 9:00 - 13:00

20 kwietnia 2017r. z okazji Światowego Dnia Zespołu Downa i Światowego Dnia Świadomości Autyzmu odbędzie się III Marsz „Niepełnosprawność + Integracja = Godnego Życia Gwarancja”. W marszu zorganizowanym przez Stowarzyszenie Rodzin Dzieci z Zaburzeniami Rozwoju „BĄDŹMY W KONTAKCIE” wezmą udział wolontariusze z naszej szkoły. Tego dnia uczniowie i nauczyciele, żeby okazać solidarność z osobami z autyzmem ubiorą się w kolor niebieski.

Włączymy się w globalną akcję „Zaświeć się na niebiesko“. Coroczne obchody Światowego Dnia Świadomości Autyzmu mają zwrócić uwagę na niedopuszczalną dyskryminację, nadużycia i izolację, jakich doświadczają ludzie dotknięci autyzmem i ich najbliżsi.

Szczęśliwy numerek