ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Znajdź

Strefa Rodziców

Kalendarium do pobrania

E-learning

facebook logo

bip logo pomn1 grad

Stowarzyszenie

instaling buzka male

instaling logo male

Uczniowie klas mundurowych CEZiU "Kopernik" uczestniczyli w organizacji i zabezpieczeniu Dni Młodzieży Diecezji Łomżyńskiej na Hali WOSiR (8 i 9 kwietnia). W bogatej ofercie programu obchodów młodzież miała możliwość przeżywania swojej wiary na modlitwie, rozważaniach, słuchając świadectw m. in. rapera Arkadio czy aktora Dariusza Kowalskiego, koncertach, m.in. zespołu Sound`n Grace, rozmowach czy spotkaniach grup modlitewnych.

Dwukrotnie młodzież wyszła na ulice miasta manifestując swoją wiarę. W sobotę uczestniczyła w przeżywaniu drogi krzyżowej, a w niedzielę w procesji z palmami zakończonej mszą świętą w Sanktuarium św. Idziego. 

Zadaniem uczniów klas mundurowych było pilnowanie porządku i bezpieczeństwa DDM. Z powierzonych obowiązków wywiązali się bardzo dobrze i wszystkim należą się gorące podziękowania, także za to, że poświęcili swój wolny czas innym. Uczestnicząc w zabezpieczeniu tak dużej imprezy mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności współpracy w zespole.

Rekrutacja do CEZiU

Znalezione obrazy dla zapytania rekrutacjaZapraszamy kandydatów do klas pierwszych w CEZiU do zapoznania się z regulaminem rekrutacji i ofertą edukacyjną. Warunkiem naboru jest wypełniennie formularza elektronicznego od 10 maja 2018 od godziny 10.00 do 18 maja 2018 do godz. 15:00. Poniżej zamieszczamy odnośniki do Regulaminu rekrutacji oraz do systemu elektronicznego naboru:

REGULAMIN REKRUTACJI

SYSTEM NABORU ELEKTRONICZNEGO 

INFORMATOR DLA KANDYDATÓW

Logowanie

Projekty

banner_ue_2.png

Współpracujemy

Kierunki kształcenia

Specjalność
elektryk
Klasy
mundurowe
Technik
informatyk
Technik
spedytor
Technik
handlowiec
Technik
elektryk
Technik
pojazdów samochodowych
Liceum ogólnokształcące
Bezpieczeństwo Publiczne
ZSZ
elektromechanik
Klasa
wielozawodowa

Partnerzy

kasa