ul. I Armii Wojska Polskiego 82, tel./fax: 29-742-48-61

Kalendarium CEZiU

Dni Otwarte dla gimnazjalistów i rodziców 25.04.2017r. - 26.04.2017r. w godz. 9:00 - 13:00

Uczniowie klas mundurowych CEZiU "Kopernik" uczestniczyli w organizacji i zabezpieczeniu Dni Młodzieży Diecezji Łomżyńskiej na Hali WOSiR (8 i 9 kwietnia). W bogatej ofercie programu obchodów młodzież miała możliwość przeżywania swojej wiary na modlitwie, rozważaniach, słuchając świadectw m. in. rapera Arkadio czy aktora Dariusza Kowalskiego, koncertach, m.in. zespołu Sound`n Grace, rozmowach czy spotkaniach grup modlitewnych.

Dwukrotnie młodzież wyszła na ulice miasta manifestując swoją wiarę. W sobotę uczestniczyła w przeżywaniu drogi krzyżowej, a w niedzielę w procesji z palmami zakończonej mszą świętą w Sanktuarium św. Idziego.

Zadaniem uczniów klas mundurowych było pilnowanie porządku i bezpieczeństwa DDM. Z powierzonych obowiązków wywiązali się bardzo dobrze i wszystkim należą się gorące podziękowania, także za to, że poświęcili swój wolny czas innym. Uczestnicząc w zabezpieczeniu tak dużej imprezy mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności współpracy w zespole.

Szczęśliwy numerek