Wielkanoc 2024 gotowe.jpg

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/2017 w CEZiU "Kopernik" była zwieńczeniem pracy uczniów i pracowników szkoły. Przybyli na nią szczególni goście: członek zarządu Rady Powiatu Krystian Pędzich, dowódca 11 Samodzielnej Drużyny Mazowieckiej Obrony Terytorialnej Mariusz Ragajsin, Dyrektor Powiatowego Ośrodka Kultury i Sportu Maria Gajewska, młodszy inspektor Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie Zbigniew Zięcina, Przewodnicząca Rady Rodziców Marzena Ciemerych.

Po serdecznym powitaniu Dyrektor CEZiU "Kopernik" Grażyna Kalinowska w swoim przemówieniu dokonała podsumowania roku szkolnego zwracając uwagę na realizowane projekty, programy edukacyjne i przedsięwzięcia, w których uczestniczyli uczniowie i nauczyciele. Przybliżyła również liczne sukcesy szkoły w roku szkolnym 2016/2017 i życzyła bezpiecznych wakacji oraz odpoczynku. Przemówienia wygłosili także zaproszeni goście i przewodnicząca samorządu uczniowskiego Elwira Fecowicz, która w imieniu uczniów podziękowała dyrekcji i nauczycielom za trud włożony w wychowanie i edukację młodzieży. Symbolem wdzięczności były kwiaty złożone na ręce dyrekcji.

W dalszej części uroczystości zostali nagrodzeni książkami i dyplomami uczniowie w następujących kategoriach:

• średnia ocen 4,75 i wyżej: Paweł Rejnuś kl II LBa, Tomasz Rećko kl II LBa, Krzysztof Czarnecki kl II TE,  Aleksandra Ciemerych kl I TL, Piotr Skalik kl II TPSa,
  •  średnia ocen od 4,5 do 4,74:  Sylwia Wróbel kl III TL,  Kacper Kogut-Maliszewski kl III TIN,  Piotr Tworzewski kl III TIN, Karol Składanek kl I TPS,  Paulina Bonius kl I TL,  Piotr Jaczewski kl I TI,  Damian Chrzumnicki III TE,  Ilona Sieńkowska III TS, Olga Radecka I LB,
  • frekwencja 100%:  Bartosiak Patryk kl I TE, Krzysztof Czarnecki kl II TE, Mateusz Dobrzeniecki kl II TE, Tomasz Szczesny kl III TE,
  • średnia 5,0 i wyżej z przedmiotów zawodowych:  Mateusz Ciemerych kl I TI średnia 6,0 , Piotr Jaczewski kl I TI średnia 6,0, Dominik Królikowski kl I TI średnia 6,0,  Michał Pędzich kl I TI średnia 6,0, Łukasz Skoczylas kl I TI średnia 6,0,  Jakub Turek kl I TI średnia 6,0,  Michał Pawłowski kl TI średnia 5,5,  Krzysztof Czarnecki kl II TE średnia 5,2, Monika Sardaryan kl II TL średnia 5,0,  Piotr Tworzewski 5,38, Jakub Puławski kl III TIN średnia 5,25, Adrian Cieśluk kl III TIN średnia 5,25,  Kacper Kogut- Maliszewski kl III TIN średnia 5,0,  Klaudia Gałązka kl I TS średnia 5,0,  Karol Składanek I TPS średnia 5,0,
  •  sportowiec roku: Wiktoria Walaszek kl II LBb,
  • postawa i zaangażowanie wynikające z wypełniania obowiązków wynikających z Regulaminu Klas Mundurowych: klasa I LBP: Daniel Bajorek Przemysław Białołusz Bartłomiej Bober Cezary Jadacki Kamila Soliwoda Zofia Skoczeń Aleksandra Wróbel,  klasa II LBP a : Mateusz Bala Tobiasz Borek Izabela Dąbrowska Izabela Groszyk Anita Jasińska Emilia Kądziela Sebastian Klusek Kamil Laska Tomasz Rećko Dawid Rzemek Robert Stańczak Mariusz Sulich,  klasa II LBP b: Klaudia Kujawska Paweł Pobudkiewicz Laura Pytlak Piotr Rekus Daniel Tymiński Wiktoria Walaszek.

Tradycyjnie na zakończenie roku szkolnego uczniowie klas mundurowych otrzymali awanse na uczniowskie stopnie młodszego kadeta, kadeta i starszego kadeta.

Uroczystość prowadzili Aleksandra Ciemerych i Kacper Siwek.