ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Znajdź

Strefa Rodziców

Kalendarium do pobrania

E-learning

facebook logo

bip logo pomn1 grad

Stowarzyszenie

instaling buzka male

instaling logo male

1 września obchodziliśmy 78 rocznicę wybuchu II wojny światowej. W godzinach porannych o 4.40, przy pomniku Grupy Operacyjnej „Wyszków”, przy kościele św. Idziego, odbyły się miejskie uroczystości.

Odśpiewany został hymn państwowy i wysłuchano komunikatu o wkroczeniu wojsk niemieckich na tereny Rzeczypospolitej, wygłoszonego 78 lat temu. Przemówienia okolicznościowe do uczestników odnoszące się do tamtych wydarzeń skierowali Prezes Związku Piłsudczyków RP Okręgu Nadbużańskiego Konrad Wróbel oraz Burmistrz Wyszkowa Bogdan Nowosielski. Modlitwę w intencji tych, którzy zginęli w obronie Ojczyzny poprowadził ks. kan. dr Zdzisław Golan. Następnie delegacje samorządowe, lokalnych stowarzyszeń, partii politycznych i CEZiU „Kopernik” oddały hołd bohaterom składając kwiaty i znicze przed pomnikiem.

Zdjęcia dzięki uprzejmości Tuby Wyszkowa.

Rekrutacja do CEZiU

Znalezione obrazy dla zapytania rekrutacjaZapraszamy kandydatów do klas pierwszych w CEZiU do zapoznania się z regulaminem rekrutacji i ofertą edukacyjną. Warunkiem naboru jest wypełniennie formularza elektronicznego od 10 maja 2018 od godziny 10.00 do 18 maja 2018 do godz. 15:00. Poniżej zamieszczamy odnośniki do Regulaminu rekrutacji oraz do systemu elektronicznego naboru:

REGULAMIN REKRUTACJI

SYSTEM NABORU ELEKTRONICZNEGO 

INFORMATOR DLA KANDYDATÓW

Logowanie

Projekty

banner_ue_2.png

Współpracujemy

Kierunki kształcenia

Specjalność
elektryk
Klasy
mundurowe
Technik
informatyk
Technik
spedytor
Technik
handlowiec
Technik
elektryk
Technik
pojazdów samochodowych
Liceum ogólnokształcące
Bezpieczeństwo Publiczne
ZSZ
elektromechanik
Klasa
wielozawodowa

Partnerzy

kasa