1 września obchodziliśmy 78 rocznicę wybuchu II wojny światowej. W godzinach porannych o 4.40, przy pomniku Grupy Operacyjnej „Wyszków”, przy kościele św. Idziego, odbyły się miejskie uroczystości.

Odśpiewany został hymn państwowy i wysłuchano komunikatu o wkroczeniu wojsk niemieckich na tereny Rzeczypospolitej, wygłoszonego 78 lat temu. Przemówienia okolicznościowe do uczestników odnoszące się do tamtych wydarzeń skierowali Prezes Związku Piłsudczyków RP Okręgu Nadbużańskiego Konrad Wróbel oraz Burmistrz Wyszkowa Bogdan Nowosielski. Modlitwę w intencji tych, którzy zginęli w obronie Ojczyzny poprowadził ks. kan. dr Zdzisław Golan. Następnie delegacje samorządowe, lokalnych stowarzyszeń, partii politycznych i CEZiU „Kopernik” oddały hołd bohaterom składając kwiaty i znicze przed pomnikiem.

Zdjęcia dzięki uprzejmości Tuby Wyszkowa.

Rekrutacja do CEZiU

Znalezione obrazy dla zapytania rekrutacjaZapraszamy kandydatów do klas pierwszych w CEZiU do zapoznania się z regulaminem rekrutacji i ofertą edukacyjną. Warunkiem naboru jest wypełniennie formularza elektronicznego od 10 maja 2018 od godziny 10.00 do 18 maja 2018 do godz. 15:00. Poniżej zamieszczamy odnośniki do Regulaminu rekrutacji oraz do systemu elektronicznego naboru:

REGULAMIN REKRUTACJI

SYSTEM NABORU ELEKTRONICZNEGO