Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej ,,Kopernik” odbyło się zgodnie z wytycznymi MEN 04.09.2017 r. Prowadzący Izabela Jończyk i Szymon Czestkowski przywitali szacownych gości: Wicestarostę Powiatu Wyszkowskiego Pana Adama Mroza, przedstawiciela Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie Pana podinspektora Zbigniewa Zięcinę, Wiceprezesa Zarządu Zakładu Produkcyjnego Quad Graphics  Pana Tomasza Hoppe, Dyrektor CEZiU ,,Kopernik’’ Panią Grażynę Kalinowską, Panie Wicedyrektor: Dorotę Konopkę, Sylwię Kuleszę, Natalię Szczerbę, wychowawców, nauczycieli i uczniów.

Na wstępie uroczystości zostały przypomniane tragiczne wydarzenia z 1 września 1939 roku i po wysłuchaniu komunikatu Prezydenta Warszawy Stefana Starzyńskiego, uczczono minutą ciszy pamięć poległych w czasie II wojny światowej. Następnie zabrała głos Pani Dyrektor Grażyna Kalinowska, która po serdecznym przywitaniu zaprezentowała liczne przedsięwzięcia i plany działalności CEZiU ,,Kopernik” na rok szkolny 2017/2018. Natomiast Wicestarosta Pan Adam Mróz podkreślił w swoim wystąpieniu wyjątkowość naszej szkoły, która wciąż zaskakuje kreatywnością.

Miłym akcentem uroczystości było wręczenie specjalnej nagrody ufundowanej przez Zakład Produkcyjny Quad Graphics w Wyszkowie absolwentowi Pawłowi Mrozowi, który uzyskał najlepsze wyniki z egzaminu maturalnego z języka angielskiego. W imieniu firmy nagrodę przekazał Wiceprezes Zarządu Pan Tomasz Hoppe. Na zakończenie głos zabrała przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Elwira Fecowicz, która życzyła pierwszoklasistom przyjemnej nauki w nowej szkole, maturzystom samych sukcesów na egzaminie maturalnym, a nauczycielom wytrwałości w ich odpowiedzialnej pracy.

Po części oficjalnej odbyły się spotkania klas w wychowawcami.

Rekrutacja do CEZiU

Znalezione obrazy dla zapytania rekrutacjaZapraszamy kandydatów do klas pierwszych w CEZiU do zapoznania się z regulaminem rekrutacji i ofertą edukacyjną. Warunkiem naboru jest wypełniennie formularza elektronicznego od 10 maja 2018 od godziny 10.00 do 18 maja 2018 do godz. 15:00. Poniżej zamieszczamy odnośniki do Regulaminu rekrutacji oraz do systemu elektronicznego naboru:

REGULAMIN REKRUTACJI

SYSTEM NABORU ELEKTRONICZNEGO