Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu po raz dziesiąty organizuje Ogólnopolską Olimpiadę Logistyczną. Do eliminacji szkolnych w CEZiU "Kopernik" zapraszamy uczniów z klas technicznych i ogólnokształcących. Pierwszy etap olimpiady odbędzie się 4 października 2017 r.

Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna została na stałe umieszczona przez Centralną Komisję Egzaminacyjną w wykazie turniejów i olimpiad tematycznych, a jej finaliści zwolnieni są z pisemnej części egzaminu zawodowego. Każdego roku konkurs cieszy się coraz większą popularnością nie tylko wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych uczących w zawodach technik spedytor, technik logistyk, ale także wśród uczniów szkół ogólnokształcących.

Zainteresowane osoby proszone są o zgłoszenia do pani Joanny Pujer i pani Joanny Czembrowskiej.

Rekrutacja do CEZiU

Znalezione obrazy dla zapytania rekrutacjaZapraszamy kandydatów do klas pierwszych w CEZiU do zapoznania się z regulaminem rekrutacji i ofertą edukacyjną. Warunkiem naboru jest wypełniennie formularza elektronicznego od 10 maja 2018 od godziny 10.00 do 18 maja 2018 do godz. 15:00. Poniżej zamieszczamy odnośniki do Regulaminu rekrutacji oraz do systemu elektronicznego naboru:

REGULAMIN REKRUTACJI

SYSTEM NABORU ELEKTRONICZNEGO