W sobotę 7 października drużyna z klas LO Bezpieczeństwo Publiczne wraz z opiekunami panią Moniką Lipką i panem Wojciechem Karpińskim wzięła udział w zawodach sportowych „Pętla taktyczna GROM 2017”, zorganizowanych przez Fundację Niezapomniani w Ośrodku Szkolenia Poligonowego GROM GROUP w Czerwonym Borze.

Drużyny 6-osobowe miały do pokonania tor z przeszkodami na długości 11 km. W pokonaniu tego dystansu liczyły się nie tylko moc i siła, ale przede wszystkim siła charakteru i współpraca drużyny. Organizatorzy zadbali, aby formuła zawodów przypominała GROM CHELLENGE. Trasa biegu przygotowana była niezwykle ciekawie.

Naszej drużynie gratulujemy pokonania „Pętli taktycznej GROM 2017”.

Rekrutacja do CEZiU

Znalezione obrazy dla zapytania rekrutacjaZapraszamy kandydatów do klas pierwszych w CEZiU do zapoznania się z regulaminem rekrutacji i ofertą edukacyjną. Warunkiem naboru jest wypełniennie formularza elektronicznego od 10 maja 2018 od godziny 10.00 do 18 maja 2018 do godz. 15:00. Poniżej zamieszczamy odnośniki do Regulaminu rekrutacji oraz do systemu elektronicznego naboru:

REGULAMIN REKRUTACJI

SYSTEM NABORU ELEKTRONICZNEGO