11 listopada 2017 r. odbyły się miejskie obchody Narodowego Święta Niepodległości z udziałem przedstawicieli władz gminnych i powiatowych, szkół, organizacji i mieszkańców Wyszkowa. Uroczystość rozpoczęła się mszą św. w intencji Ojczyzny w Kościele pw. Świętego Wojciecha w Wyszkowie.

Następnie uczestnicy przeszli przed pomnik „Gloria Victis”. Po okolicznościowych przemówieniach i wspólnej modlitwie zostały złożone kwiaty i zapalone znicze.

Naszą szkolę reprezentował poczet sztandarowy w składzie: Mariusz Badowski, Przemysław Białousz, Aleksandra Wróbel - uczniowie klasy II LBP, Aleksandra Mróz, Sandra Podbielska i Martyna Banaszek – uczennice klasy I LBP oraz pani Iwona Michalik i pani Monika Lipka. Wartę honorową wystawiły Aleksandra Wróbel i Aleksandra Mróz - uczennice klas LBP.

Rekrutacja do CEZiU

Znalezione obrazy dla zapytania rekrutacjaZapraszamy kandydatów do klas pierwszych w CEZiU do zapoznania się z regulaminem rekrutacji i ofertą edukacyjną. Warunkiem naboru jest wypełniennie formularza elektronicznego od 10 maja 2018 od godziny 10.00 do 18 maja 2018 do godz. 15:00. Poniżej zamieszczamy odnośniki do Regulaminu rekrutacji oraz do systemu elektronicznego naboru:

REGULAMIN REKRUTACJI

SYSTEM NABORU ELEKTRONICZNEGO