Organizatorem konkursu pod nazwą „What’s up Quad? Quad/Graphics oczami uczniów” jest Quad/Graphics Europe Sp. z o.o. z siedzibą w Wyszkowie, ul. Pułtuska 120, 07-200 Wyszków. Konkurs jest adresowany do uczniów szkół średnich i gimnazjów powiatu wyszkowskiego i okolic. Zadanie konkursowe polega na zespołowym (od 2 do 4 osób) opracowaniu tematu pt. „Quad/Graphics oczami uczniów”.

Uczestnicy konkursu mają do wyboru następujące formy prezentacji tematu: tekst, prezentacja multimedialna, film, wywiad, animacja poklatkowa, fotostory, quiz, rysunek. Formy można łączyć. Zadanie konkursowe należy wykonać wyłącznie w języku angielskim.

Konkurs odbywa się w terminie 27.11.2017 r. -15.02.2018 r. i przebiega według harmonogramu:

• 27.11-10.12.2017 r.  zgłoszenie do konkursu
  • 11-14.12.2017 r. analiza zgłoszeń i ogłoszenie wyników kwalifikacji
  • 18-20.12.2017r. wizyty zespołów w Quad/Graphics (według ustalonego harmonogramu), I część 20.12.2017 r. – 05.02.2018 r. realizacja zadania konkursowego
  • 03-04.01.2018 r. warsztaty dla uczestników z pracy nad projektem i współpracy w zespole (I część)
  • 05-09.02.2018 r. prezentacja prac przed Komisją konkursową
  • 15.02.2018 r. ogłoszenie wyników i wręczenie nagród
  • 19-20.02.2018 r. warsztaty dla uczestników z pracy nad projektem i współpracy w zespole (II część).

W konkursie zostaną przyznane nagrody główne:

• I miejsce: 7-dniowy wakacyjny obóz językowy English 24/7 with Native Speaker dla każdego członka zwycięskiego zespołu, ufundowany przez Quad/Graphics Europe,
  • II miejsce: 5-dniowy wakacyjny obóz językowy z udziałem native speakerów dla każdego członka zespołu oraz opiekuna zespołu, ufundowany przez Quad/Graphics Europe,
  • III miejsce: lekcje języka angielskiego z native speakerem od marca do maja 2018 r., ufundowane dla zespołu przez The Lighthouse Centre w Wyszkowie.

Oprócz powyższych nagród głównych, w ramach konkursu zostaną przyznane i wydane następujące nagrody:

Nagroda Starosty Wyszkowskiego  Bogdana Pągowskiego, Nagroda Burmistrza Wyszkowa Grzegorza Nowosielskiego, nagrody dla wszystkich opiekunów zespołów konkursowych ufundowane przez Wyszkowskie Centrum Rozwoju Biznesu, nagrody (w tym nagrody rzeczowe) dla uczestników i opiekunów ufundowane przez organizatora i partnerów konkursu.

Osoby chętne do wzięcia udziału w konkursie proszę o zgłoszenie się do swojego nauczyciela języka angielskiego