W dniach 20 - 21 listopada 2017 r. w naszej szkole została przeprowadzona zbiórka pieniędzy w ramach akcji „Góra Grosza”. Cała społeczność „Kopernika” podarowała symboliczny grosz. W ramach XVIII edycji udało się zebrać około 200 złotych.

Celem, na który zbierane są te drobne monety, jest pomoc dzieciom, które wychowują się poza swoją rodziną – w domach dziecka czy rodzinach zastępczych. Pośrednim celem jest pokazanie jaką siłę stanowić może niewielka pomoc wielu ludzi i wspólne działanie dla dobra potrzebujących.

Pamiętajmy, że jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza jest największa na świecie.

Rekrutacja do CEZiU

Znalezione obrazy dla zapytania rekrutacjaZapraszamy kandydatów do klas pierwszych w CEZiU do zapoznania się z regulaminem rekrutacji i ofertą edukacyjną. Warunkiem naboru jest wypełniennie formularza elektronicznego od 10 maja 2018 od godziny 10.00 do 18 maja 2018 do godz. 15:00. Poniżej zamieszczamy odnośniki do Regulaminu rekrutacji oraz do systemu elektronicznego naboru:

REGULAMIN REKRUTACJI

SYSTEM NABORU ELEKTRONICZNEGO