W dniach 24 - 25 listopada 2017 r. wolontariusze CEZiU „Kopernik” wspólnie z Klubem Przyjaciół Wyszkowa i Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Wyszkowie przeprowadzili zbiórkę żywności dla najbardziej potrzebujących mieszkańców Wyszkowa. Pomoc dociera do rodzin wielodzietnych, osób chorych, samotnie wychowujących dzieci, bezdomnych oraz osób żyjących w ubóstwie.

Bardzo dziękujemy wolontariuszum, którzy poświęcili swój wolny czas, żeby pomóc innym oraz osobom, które wsparły tą jakże szlachetną akcję dzielenia się z potrzebującymi.

Rekrutacja do CEZiU

Znalezione obrazy dla zapytania rekrutacjaZapraszamy kandydatów do klas pierwszych w CEZiU do zapoznania się z regulaminem rekrutacji i ofertą edukacyjną. Warunkiem naboru jest wypełniennie formularza elektronicznego od 10 maja 2018 od godziny 10.00 do 18 maja 2018 do godz. 15:00. Poniżej zamieszczamy odnośniki do Regulaminu rekrutacji oraz do systemu elektronicznego naboru:

REGULAMIN REKRUTACJI

SYSTEM NABORU ELEKTRONICZNEGO