ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Znajdź

Strefa Rodziców

Kalendarium do pobrania

E-learning

facebook logo

bip logo pomn1 grad

Stowarzyszenie

instaling buzka male

instaling logo male

W dniu 19.12.2017 r. w świetlicy CEZiU "Kopernik" odbył się Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek. W tegorocznym konkursie udział wzięło 18 uczniów z klas technikum i liceum zrzeszonych w 1 zespole, 2 duetach oraz 8 solistów. Celem konkursu było kultywowanie i rozwijanie tradycji wspólnego kolędowania oraz popularyzacja polskich kolęd i pastorałek wśród uczniów, a także promocja uzdolnionej młodzieży i ich osiągnięć wokalnych.

Wszystkich uczestników powitał prowadzący konkurs pan Wojciech Karpiński i przedstawił jury w składzie: pani wicedyrektor Natalia Szczerba- przewodnicząca jury, pani Danuta Przybysz i pan Ireneusz Elward - członkowie jury oraz przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego Przemysław Białousz. Każdy z uczestników miał do wykonania 1 kolędę lub pastorałkę. Oceniano walory wokalne, interpretację, dobór repertuaru, ogólne wrażenie artystyczne i ubiór.

I miejsce zajęła Kamila Soliwoda z kl. I TH za pastorałkę "Babci zegar", II miejsce zajęła Olga Kaczmarczyk z kl. I TH za pastorałkę "Kolęda dla nieobcenych", III miejsce zajął zespół w składzie: Klaudia Zalewska, Wiktoria Fornal, Weronika Gaszczyńska, Anita Kowalczyk, Krzysztof Kłos, Mateusz Tomaszewski z kl. I TS za pastorałkę "Ucieczka do Egiptu". I wyróżnienie otrzymał Adam Oleksiak z kl. I TI, który zaśpiewał kolędę "Przybieżeli do Betlejem" z własnym akompaniamentem na ukulele. II wyróżnienie otrzymał duet z kl. I LBP w składzie: Weronika Szulecka i Katarzyna Stępkowska za kolędę "Sianko na stół".

Wszyscy biorący udział w konkursie zaprezentowali wysoki poziom. Klimat konkursu pozwolił powrócić na chwilę wspomnieniami do atmosfery Świąt Bożego Narodzenia. Uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy, a laureaci I, II i III miejsca  "Słodką paczkę świąteczną". Na zakończenie występujący w konkursie i członkowie jury zaśpiewali wspólnie jedną z najstarszych i najpopularniejszych kolęd "Cicha noc".

Rekrutacja do CEZiU

Znalezione obrazy dla zapytania rekrutacjaZapraszamy kandydatów do klas pierwszych w CEZiU do zapoznania się z regulaminem rekrutacji i ofertą edukacyjną. Warunkiem naboru jest wypełniennie formularza elektronicznego od 10 maja 2018 od godziny 10.00 do 18 maja 2018 do godz. 15:00. Poniżej zamieszczamy odnośniki do Regulaminu rekrutacji oraz do systemu elektronicznego naboru:

REGULAMIN REKRUTACJI

SYSTEM NABORU ELEKTRONICZNEGO 

INFORMATOR DLA KANDYDATÓW

Logowanie

Projekty

banner_ue_2.png

Współpracujemy

Kierunki kształcenia

Specjalność
elektryk
Klasy
mundurowe
Technik
informatyk
Technik
spedytor
Technik
handlowiec
Technik
elektryk
Technik
pojazdów samochodowych
Liceum ogólnokształcące
Bezpieczeństwo Publiczne
ZSZ
elektromechanik
Klasa
wielozawodowa

Partnerzy

kasa