Mieszkańcy Wyszkowa po raz kolejny bardzo chętnie zebrali się na placu przy fontannie, aby razem świętować nadchodzące Boże Narodzenie.

Z kolędami i pastorałkami zaprezentowali się uczniowie Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej „Kopernik”, pod kierunkiem pana Wojciecha Karpińskiego. Podczas występów wolontariusze rozdawali śpiewniki z tekstami utworów, lizaki dla najmłodszych mieszkańców oraz pomagali przy obsłudze imprezy.

Ksiądz kanonik Roman Karaś udzielił błogosławieństwa, poprowadził modlitwę, a także poświęcił opłatki, którymi podzielili się przybyli na wigilię mieszkańcy. Życzenia świąteczne dla wszystkich mieszkańców Wyszkowa złożył burmistrz pan Grzegorz Nowosielski oraz wicestarosta pan Adam Mróz. Dla zebranych przygotowano także wieczerzę wigilijną pełną najrozmaitszych smakołyków i tradycyjnych potraw. Każdy zmarznięty mieszkaniec miał możliwość ogrzać się przy specjalnie ustawionych na tę okazję koksownikach. Przed rozejściem się uczestników spotkania organizatorzy przekazali wszystkim najserdeczniejsze życzenia z okazji nadchodzących świąt i zbliżającego się Nowego Roku.

Rekrutacja do CEZiU

Znalezione obrazy dla zapytania rekrutacjaZapraszamy kandydatów do klas pierwszych w CEZiU do zapoznania się z regulaminem rekrutacji i ofertą edukacyjną. Warunkiem naboru jest wypełniennie formularza elektronicznego od 10 maja 2018 od godziny 10.00 do 18 maja 2018 do godz. 15:00. Poniżej zamieszczamy odnośniki do Regulaminu rekrutacji oraz do systemu elektronicznego naboru:

REGULAMIN REKRUTACJI

SYSTEM NABORU ELEKTRONICZNEGO