ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Znajdź

Strefa Rodziców

Hymn

E-learning

facebook logo

bip logo pomn1 grad

Stowarzyszenie

instaling buzka male

instaling logo male

Uczniowie klas mundurowych uczestniczyli w spotkaniu z cyklu „Zwyczajni czy Bohaterowie” w klubokawiarni „Państwomiasto” w Warszawie zorganizowanym przez Fundację Dorastaj z Nami. Bohaterem spotkania był Naval – żołnierz jednostki GROM, autor książek: „Ostatnich gryzą psy”, „Przetrwać Belizę” i „Zatoka”.

Niezwykle skromny chłopak z Raciborza, o wyuczonym zawodzie ślusarz - spawacz, zwiedził pół świata, ścigał najgroźniejszych terrorystów i uczył się u amerykańskich instruktorów odpowiadających za wyszkolenie NAVY SEALs. Jego kariera rozpoczęła się od wielkiego marzenia, za którym podążał, cały czas pracując nad sobą pod względem fizycznym i psychicznym, ponieważ żołnierze sił specjalnych muszą mieć ciało i psychikę ze stali. Naval opowiadał o swojej służbie, ogromnej pasji, która za nią stoi, a także nastawieniu do własnych działań. Bohater spotkania jest przykładem człowieka, który dla służby w wymarzonej jednostce był gotów przejść morderczą selekcję i przechodził ją każdego dnia, ponieważ trwała ona do ostatniego dnia bycia w GROM-ie.

Ze spotkania uczniowie zapamiętali przesłanie Navala, które skierował szczególnie do młodzieży, dotyczące zmiany mentalności z:  „udało mi się np. zdać egzamin na prawo jazdy, maturę” na „przygotowałem się, nauczyłem i zdałem”, „chcę, a nie, że mi się karze”. Więcej informacji o tym można znaleźć w wyżej wymienionych książkach Navala.

Spośród uczestników spotkania rozlosowane zostały książki z dedykacją autora. Wśród szczęśliwców znalazła się nasza uczennica Monika Cal z klasy I LBP.

 

Logowanie

Projekty

banner_ue_2.png

Współpracujemy

Kierunki kształcenia

Specjalność
elektryk
Klasy
mundurowe
Technik
informatyk
Technik
spedytor
Technik
handlowiec
Technik
elektryk
Technik
pojazdów samochodowych
Liceum ogólnokształcące
Bezpieczeństwo Publiczne
ZSZ
elektromechanik
Klasa
wielozawodowa

Partnerzy

 logo trans edu eu

kasa