W listopadzie 3 uczniów z naszej szkoły (Kacper Kogut - Maliszewski z IV TI, Natalia Szymańska z IV TS, Alicja Sarnacka z I LBP) wzięło udział w Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym "Fraszka". Konkurs przeprowadzany jest przez Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej w Warszawie.

Kacper Kogut - Maliszewski uzyskał bardzo dobry wynik i został uhonorowany wyróżnieniem. Natalia Szymańska i Alicja Sarnacka otrzymały dyplomy uznania za udział w konkursie.

Celem Konkursu Polonistycznego „Fraszka” jest propagowanie polskich tradycji, obrzędów, kultury regionalnej jako wartości ponadnarodowych oraz szerzenie wśród młodzieży wiedzy o języku polskim i miejscu literatury polskiej w Europie, zarówno w aspekcie historycznym, jak też współczesnym.

Gratulujemy.

Rekrutacja do CEZiU

Znalezione obrazy dla zapytania rekrutacjaZapraszamy kandydatów do klas pierwszych w CEZiU do zapoznania się z regulaminem rekrutacji i ofertą edukacyjną. Warunkiem naboru jest wypełniennie formularza elektronicznego od 10 maja 2018 od godziny 10.00 do 18 maja 2018 do godz. 15:00. Poniżej zamieszczamy odnośniki do Regulaminu rekrutacji oraz do systemu elektronicznego naboru:

REGULAMIN REKRUTACJI

SYSTEM NABORU ELEKTRONICZNEGO