Uczniowie z klas 1 i 2 TPS oraz kilku pasjonatów z klasy 4 uczestniczyli w Warsaw Motorcycle Show 2018 - międzynarodowych targach motocykli, skuterów, rowerów, ATV. Wydarzenie odbyło się w największym centrum targowo-kongresowym w Europie Środkowej PTAK WARSAW EXPO.

Młodzież z „Kopernika” zobaczyła sprzęt motocyklowy różnych firm: YAMAHA, BMW, KEEWAY, BENELLI, HARLEY-DAVIDSON, KAWASAKI, HUSQVARNA.

Uczestnictwo w wydarzeniu umożliwiło poznanie, dotknięcie sprzętu najlepszych światowych producentów, ale też zdobycie informacji na temat budowy, parametrów jednośladów, które poruszają się po drogach całego świata. Uczniowie mieli możliwość porozmawiania z producentami, pasjonatami motocykli, które nie tylko zadziwiają swoim kształtem, wielkością, ale przede wszystkim mocą silnika. Dzięki zdobytej wiedzy wielu uczniów sprecyzowało, który z motocykli będzie w przyszłości ich własnością.

Uczestnictwo w WARSAW MOTORCYCLE SHOW 2018 to ciekawa lekcja, której tematem były rynkowe nowinki technologiczne motocykli.