ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Znajdź

Strefa Rodziców

Hymn

E-learning

facebook logo

bip logo pomn1 grad

Stowarzyszenie

instaling buzka male

instaling logo male

Uczniowie z klas 1 i 2 TPS oraz kilku pasjonatów z klasy 4 uczestniczyli w Warsaw Motorcycle Show 2018 - międzynarodowych targach motocykli, skuterów, rowerów, ATV. Wydarzenie odbyło się w największym centrum targowo-kongresowym w Europie Środkowej PTAK WARSAW EXPO.

Młodzież z „Kopernika” zobaczyła sprzęt motocyklowy różnych firm: YAMAHA, BMW, KEEWAY, BENELLI, HARLEY-DAVIDSON, KAWASAKI, HUSQVARNA.

Uczestnictwo w wydarzeniu umożliwiło poznanie, dotknięcie sprzętu najlepszych światowych producentów, ale też zdobycie informacji na temat budowy, parametrów jednośladów, które poruszają się po drogach całego świata. Uczniowie mieli możliwość porozmawiania z producentami, pasjonatami motocykli, które nie tylko zadziwiają swoim kształtem, wielkością, ale przede wszystkim mocą silnika. Dzięki zdobytej wiedzy wielu uczniów sprecyzowało, który z motocykli będzie w przyszłości ich własnością.

Uczestnictwo w WARSAW MOTORCYCLE SHOW 2018 to ciekawa lekcja, której tematem były rynkowe nowinki technologiczne motocykli.

Logowanie

Projekty

banner_ue_2.png

Współpracujemy

Kierunki kształcenia

Specjalność
elektryk
Klasy
mundurowe
Technik
informatyk
Technik
spedytor
Technik
handlowiec
Technik
elektryk
Technik
pojazdów samochodowych
Liceum ogólnokształcące
Bezpieczeństwo Publiczne
ZSZ
elektromechanik
Klasa
wielozawodowa

Partnerzy

 logo trans edu eu

kasa