ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Znajdź

Strefa Rodziców

Kalendarium do pobrania

E-learning

facebook logo

bip logo pomn1 grad

Stowarzyszenie

instaling buzka male

instaling logo male

W dniu 6 marca 2018r. w naszej szkole, na zaproszenie nauczycielki pani Katarzyny Buźniak, gościł Pan Maciej Aniserowicz, programista, trener, prelegent, autor bloga www.devstyle.pl i książki „Zawód: programista”, twórca podcastów i filmów publikowanych na YouTube.

W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas technikum informatycznego, którzy dowiedzieli się jak wygląda praca programisty, jakie ma zalety i jakie czekają na nich trudności.

Programista opowiadał o pracy freelancera, na etacie i prowadzeniu własnej działalności gospodarczej. Zwrócił uwagę na zagrożenie wypaleniem zawodowym oraz na szanse związane z rozwijaniem umiejętności programistycznych i trenerskich. Uczniowie zadawali pytania o języki programowania, w których naukę warto zainwestować swój czas. Pan Maciej Aniserowicz zachęcał uczniów do poświęcenia 30 minut dziennie na rozwój swoich pasji pozainformatycznych, np. podróżowania i tworzenie blogów.

Dziękujemy za inspirację.

Rekrutacja do CEZiU

Znalezione obrazy dla zapytania rekrutacjaZapraszamy kandydatów do klas pierwszych w CEZiU do zapoznania się z regulaminem rekrutacji i ofertą edukacyjną. Warunkiem naboru jest wypełniennie formularza elektronicznego od 10 maja 2018 od godziny 10.00 do 18 maja 2018 do godz. 15:00. Poniżej zamieszczamy odnośniki do Regulaminu rekrutacji oraz do systemu elektronicznego naboru:

REGULAMIN REKRUTACJI

SYSTEM NABORU ELEKTRONICZNEGO 

INFORMATOR DLA KANDYDATÓW

Logowanie

Projekty

banner_ue_2.png

Współpracujemy

Kierunki kształcenia

Specjalność
elektryk
Klasy
mundurowe
Technik
informatyk
Technik
spedytor
Technik
handlowiec
Technik
elektryk
Technik
pojazdów samochodowych
Liceum ogólnokształcące
Bezpieczeństwo Publiczne
ZSZ
elektromechanik
Klasa
wielozawodowa

Partnerzy

kasa