ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Znajdź

Strefa Rodziców

Kalendarium do pobrania

E-learning

facebook logo

bip logo pomn1 grad

Stowarzyszenie

instaling buzka male

instaling logo male

Pierwszy dzień wiosny w Wyszkowie tradycyjnie został przywitany razem z wojskiem. Impreza zorganizowana wspólnie przez Wojskową Komendę Uzupełnień w Wyszkowie oraz Burmistrza Wyszkowa wzbudziła bardzo duże zainteresowanie wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Na odwiedzających czekało wiele ciekawych atrakcji, m.in. przed halą WOSiR - u wystawiony był ciężki sprzęt bojowy, była możliwość nauki strzelania do celu, poznania zasad działania noktowizora, czy też różnych rodzajów broni współczesnej i historycznej.

Ciekawym elementem imprezy był pokaz tresury psów przygotowany przez Wojskowy Ośrodek Farmacji i Techniki Medycznej w Celestynowie.

Wśród wielu wystawców swą ofertę edukacyjną prezentowała również nasza szkoła. Uczniowie klasy III LBP b i II LBP uczyli udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej pod kierunkiem pani Olgi Wołyniec, natomiast klasa I LBP przedstawiała ofertę edukacyjną naszej szkoły.

Dziękujemy wszystkim nauczycielom i uczniom zaangażowanym w organizację przedsięwzięcia.

Rekrutacja do CEZiU

Znalezione obrazy dla zapytania rekrutacjaZapraszamy kandydatów do klas pierwszych w CEZiU do zapoznania się z regulaminem rekrutacji i ofertą edukacyjną. Warunkiem naboru jest wypełniennie formularza elektronicznego od 10 maja 2018 od godziny 10.00 do 18 maja 2018 do godz. 15:00. Poniżej zamieszczamy odnośniki do Regulaminu rekrutacji oraz do systemu elektronicznego naboru:

REGULAMIN REKRUTACJI

SYSTEM NABORU ELEKTRONICZNEGO 

INFORMATOR DLA KANDYDATÓW

Logowanie

Projekty

banner_ue_2.png

Współpracujemy

Kierunki kształcenia

Specjalność
elektryk
Klasy
mundurowe
Technik
informatyk
Technik
spedytor
Technik
handlowiec
Technik
elektryk
Technik
pojazdów samochodowych
Liceum ogólnokształcące
Bezpieczeństwo Publiczne
ZSZ
elektromechanik
Klasa
wielozawodowa

Partnerzy

kasa