28 marca zakończył się cykl spotkań uczniów wszystkich klas pierwszych z przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie: sierżant Wioletą Szymanik i podkomisarzem Damianem Wroczyńskim. Tematem spotkań było bezpieczeństwo młodzieży, zagrożenia i sposoby ich unikania (agresja, narkotyki, dopalacze).

Uczniowie zostali poinformowani o odpowiedzialności za czyny karalne. Prowadzący zwrócili uwagę na coraz powszechniejsze wśród młodych ludzi zjawisko cyberprzemocy.

Dzięki corocznym spotkaniom z przedstawicielami policji wzrasta świadomość prawna uczniów, młodzież wie jak skutecznie unikać zagrożeń, a także gdzie szukać pomocy.

Rekrutacja do CEZiU

Znalezione obrazy dla zapytania rekrutacjaZapraszamy kandydatów do klas pierwszych w CEZiU do zapoznania się z regulaminem rekrutacji i ofertą edukacyjną. Warunkiem naboru jest wypełniennie formularza elektronicznego od 10 maja 2018 od godziny 10.00 do 18 maja 2018 do godz. 15:00. Poniżej zamieszczamy odnośniki do Regulaminu rekrutacji oraz do systemu elektronicznego naboru:

REGULAMIN REKRUTACJI

SYSTEM NABORU ELEKTRONICZNEGO