ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Znajdź

Strefa Rodziców

Hymn

E-learning

facebook logo

bip logo pomn1 grad

Stowarzyszenie

instaling buzka male

instaling logo male

W dniu 25 kwietnia 2018 r. uczniowie szkół gimnazjalnych mieli okazję zobaczyć z bliska Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej „Kopernik”. W ramach zorganizowanych Dni otwartych wszyscy zainteresowani odbyli wraz z naszymi nauczycielami spacer po szkole. W programie zwiedzania było zapoznanie uczniów z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2018/2019, oglądanie profesjonalnie wyposażonych pracowni dydaktycznych: informatycznych, diagnostyki samochodowej, elektrycznej, ratownictwa ogólnego, Firmy Symulacyjnej "Helios" oraz biblioteki multimedialnej.

Zainteresowane osoby wzięły udział w indywidualnych i grupowych spotkaniach z doradcą zawodowym. W ciągu tego dnia naszą szkołę odwiedzili uczniowie wraz z rodzicami i opiekunami szkolnymi z: Rząśnika, Bosewa, Leszczydołu Nowiny, Woli Mystkowskiej, Ostrówka, Dąbrówki, Pniewa, Zabrodzia, Kamionnej, Somianki, Łochowa, Długosiodła, Rybienka Leśnego, Poręby, Obrytego, Zabrodzia oraz wyszkowskich gimnazjów nr 1 i 2. Łącznie naszą szkołę odwiedziło 377 gimnazjalistów.

Miło nam było gościć młodzież ciekawą naszej oferty edukacyjnej i pełną pozytywnych myśli związanych ze swoją dalszą edukacją w naszej szkole.

Czekamy na Was i życzymy pozytywnych wyników z egzaminu gimnazjalnego.

Logowanie

Projekty

banner_ue_2.png

Współpracujemy

Kierunki kształcenia

Specjalność
elektryk
Klasy
mundurowe
Technik
informatyk
Technik
spedytor
Technik
handlowiec
Technik
elektryk
Technik
pojazdów samochodowych
Liceum ogólnokształcące
Bezpieczeństwo Publiczne
ZSZ
elektromechanik
Klasa
wielozawodowa

Partnerzy

 logo trans edu eu

kasa