W dniu 25 kwietnia 2018 r. uczniowie szkół gimnazjalnych mieli okazję zobaczyć z bliska Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej „Kopernik”. W ramach zorganizowanych Dni otwartych wszyscy zainteresowani odbyli wraz z naszymi nauczycielami spacer po szkole. W programie zwiedzania było zapoznanie uczniów z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2018/2019, oglądanie profesjonalnie wyposażonych pracowni dydaktycznych: informatycznych, diagnostyki samochodowej, elektrycznej, ratownictwa ogólnego, Firmy Symulacyjnej "Helios" oraz biblioteki multimedialnej.

Zainteresowane osoby wzięły udział w indywidualnych i grupowych spotkaniach z doradcą zawodowym. W ciągu tego dnia naszą szkołę odwiedzili uczniowie wraz z rodzicami i opiekunami szkolnymi z: Rząśnika, Bosewa, Leszczydołu Nowiny, Woli Mystkowskiej, Ostrówka, Dąbrówki, Pniewa, Zabrodzia, Kamionnej, Somianki, Łochowa, Długosiodła, Rybienka Leśnego, Poręby, Obrytego, Zabrodzia oraz wyszkowskich gimnazjów nr 1 i 2. Łącznie naszą szkołę odwiedziło 377 gimnazjalistów.

Miło nam było gościć młodzież ciekawą naszej oferty edukacyjnej i pełną pozytywnych myśli związanych ze swoją dalszą edukacją w naszej szkole.

Czekamy na Was i życzymy pozytywnych wyników z egzaminu gimnazjalnego.