ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Znajdź

Strefa Rodziców

Kalendarium do pobrania

E-learning

facebook logo

bip logo pomn1 grad

Stowarzyszenie

instaling buzka male

instaling logo male

17 i 25.04.2018 r. cztery klasy pierwsze: I TI i I TH oraz I TS i I TE odbyły wycieczkę do najbliższego obszaru chronionego, czyli do obszaru „Natura 2000” znajdującego się w Puszczy Białej. Wycieczka rozpoczęła się pod siedzibą Nadleśnictwa Wyszków, skąd młodzież razem z przewodnikiem wyruszyła na zajęcia terenowe.

Pracownik Nadleśnictwa Wyszków– pan Piotr Ludwikowski przybliżył młodzieży formy i metody ochrony przyrody oraz zapoznał ich z gatunkami chronionymi roślin i zwierząt występującymi na tym obszarze. Opowiadał również o pracy leśników i organizacji całego nadleśnictwa.

W czasie pieszej wycieczki młodzież zapoznawała się z nazwami gatunkowymi roślin i zwierząt, szukała punktów orientacyjnych oraz poznała inne „jeże”. Uczniowie dowiedzieli się też po co czasem w lesie kopie się doły i zostawia się stare, leżące drzewa. W trakcie wyprawy uczniowie mogli zadawać przewodnikowi pytania. Wyprawa trwała ok. 5 godzin i zakończyła się ogniskiem. Opiekunami grup były: pani E. Bocian, pani  M. Terlikowska, pani K. Wielgat, pani A. Zagumna i pani A. Gładkowska.

Serdecznie dziękujemy pracownikowi Nadleśnictwa Wyszków za ciekawą przygodę z przyrodą. A oto kilka zdjęć z tej wyprawy:

Logowanie

Projekty

banner_ue_2.png

Współpracujemy

Kierunki kształcenia

Specjalność
elektryk
Klasy
mundurowe
Technik
informatyk
Technik
spedytor
Technik
handlowiec
Technik
elektryk
Technik
pojazdów samochodowych
Liceum ogólnokształcące
Bezpieczeństwo Publiczne
ZSZ
elektromechanik
Klasa
wielozawodowa

Partnerzy

kasa