ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Znajdź

Strefa Rodziców

Hymn

E-learning

facebook logo

bip logo pomn1 grad

Stowarzyszenie

instaling buzka male

instaling logo male

17 i 25.04.2018 r. cztery klasy pierwsze: I TI i I TH oraz I TS i I TE odbyły wycieczkę do najbliższego obszaru chronionego, czyli do obszaru „Natura 2000” znajdującego się w Puszczy Białej. Wycieczka rozpoczęła się pod siedzibą Nadleśnictwa Wyszków, skąd młodzież razem z przewodnikiem wyruszyła na zajęcia terenowe.

Pracownik Nadleśnictwa Wyszków– pan Piotr Ludwikowski przybliżył młodzieży formy i metody ochrony przyrody oraz zapoznał ich z gatunkami chronionymi roślin i zwierząt występującymi na tym obszarze. Opowiadał również o pracy leśników i organizacji całego nadleśnictwa.

W czasie pieszej wycieczki młodzież zapoznawała się z nazwami gatunkowymi roślin i zwierząt, szukała punktów orientacyjnych oraz poznała inne „jeże”. Uczniowie dowiedzieli się też po co czasem w lesie kopie się doły i zostawia się stare, leżące drzewa. W trakcie wyprawy uczniowie mogli zadawać przewodnikowi pytania. Wyprawa trwała ok. 5 godzin i zakończyła się ogniskiem. Opiekunami grup były: pani E. Bocian, pani  M. Terlikowska, pani K. Wielgat, pani A. Zagumna i pani A. Gładkowska.

Serdecznie dziękujemy pracownikowi Nadleśnictwa Wyszków za ciekawą przygodę z przyrodą. A oto kilka zdjęć z tej wyprawy:

Logowanie

Projekty

banner_ue_2.png

Współpracujemy

Kierunki kształcenia

Specjalność
elektryk
Klasy
mundurowe
Technik
informatyk
Technik
spedytor
Technik
handlowiec
Technik
elektryk
Technik
pojazdów samochodowych
Liceum ogólnokształcące
Bezpieczeństwo Publiczne
ZSZ
elektromechanik
Klasa
wielozawodowa

Partnerzy

 logo trans edu eu

kasa