ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Znajdź

Strefa Rodziców

Kalendarium do pobrania

E-learning

facebook logo

bip logo pomn1 grad

Stowarzyszenie

instaling buzka male

instaling logo male

28.05.2018 r. ostatnie dwie klasy: I TL i I LBP odbyły wycieczkę do najbliższego obszaru chronionego, czyli do obszaru „Natura 2000” znajdującego się w Puszczy Białej. Wycieczka rozpoczęła się w siedzibie Nadleśnictwa Wyszków, gdzie młodzież słuchała ciekawej, pełnej zaangażowania i pasji opowieści przygotowanej przez pracownika placówki pana Piotra Ludwikowskiego.

Pracownik Nadleśnictwa przybliżył młodzieży formy i metody ochrony przyrody oraz zapoznawał ich z gatunkami chronionymi roślin i zwierząt występującymi na tym obszarze oraz z aktami prawnymi regulującymi ochronę gatunkową roślin, zwierząt i grzybów. Następnie młodzież udała się na pieszą wycieczkę po obszarze „Natura 2000” w Puszczy Białej. W czasie wycieczki młodzież zapoznawała się z nazwami gatunkowymi roślin i zwierząt, szukała punktów orientacyjnych. W trakcie wyprawy uczniowie mogli zadawać przewodnikowi pytania.

Wyprawa trwała ok. 5 godzin i zakończyła się wspólnym ogniskiem. Opiekunami byli: pani Anna Gładkowska, pani Danuta Przybysz i pani Grażyna Zioła.

Serdecznie dziękujemy pracownikowi Nadleśnictwa Wyszków za ciekawą przygodę z przyrodą.

Logowanie

Projekty

banner_ue_2.png

Współpracujemy

Kierunki kształcenia

Specjalność
elektryk
Klasy
mundurowe
Technik
informatyk
Technik
spedytor
Technik
handlowiec
Technik
elektryk
Technik
pojazdów samochodowych
Liceum ogólnokształcące
Bezpieczeństwo Publiczne
ZSZ
elektromechanik
Klasa
wielozawodowa

Partnerzy

kasa