ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Znajdź

Strefa Rodziców

Hymn

E-learning

facebook logo

bip logo pomn1 grad

Stowarzyszenie

instaling buzka male

instaling logo male

28.05.2018 r. ostatnie dwie klasy: I TL i I LBP odbyły wycieczkę do najbliższego obszaru chronionego, czyli do obszaru „Natura 2000” znajdującego się w Puszczy Białej. Wycieczka rozpoczęła się w siedzibie Nadleśnictwa Wyszków, gdzie młodzież słuchała ciekawej, pełnej zaangażowania i pasji opowieści przygotowanej przez pracownika placówki pana Piotra Ludwikowskiego.

Pracownik Nadleśnictwa przybliżył młodzieży formy i metody ochrony przyrody oraz zapoznawał ich z gatunkami chronionymi roślin i zwierząt występującymi na tym obszarze oraz z aktami prawnymi regulującymi ochronę gatunkową roślin, zwierząt i grzybów. Następnie młodzież udała się na pieszą wycieczkę po obszarze „Natura 2000” w Puszczy Białej. W czasie wycieczki młodzież zapoznawała się z nazwami gatunkowymi roślin i zwierząt, szukała punktów orientacyjnych. W trakcie wyprawy uczniowie mogli zadawać przewodnikowi pytania.

Wyprawa trwała ok. 5 godzin i zakończyła się wspólnym ogniskiem. Opiekunami byli: pani Anna Gładkowska, pani Danuta Przybysz i pani Grażyna Zioła.

Serdecznie dziękujemy pracownikowi Nadleśnictwa Wyszków za ciekawą przygodę z przyrodą.

Logowanie

Projekty

banner_ue_2.png

Współpracujemy

Kierunki kształcenia

Specjalność
elektryk
Klasy
mundurowe
Technik
informatyk
Technik
spedytor
Technik
handlowiec
Technik
elektryk
Technik
pojazdów samochodowych
Liceum ogólnokształcące
Bezpieczeństwo Publiczne
ZSZ
elektromechanik
Klasa
wielozawodowa

Partnerzy

 logo trans edu eu

kasa