ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Znajdź

Hymn

E-learning

facebook logo

bip logo pomn1 grad

Stowarzyszenie

instaling buzka male

instaling logo male

W dniach od 25 – 29.09.2018 r. uczniowie klas mundurowych wraz z opiekunem panią Moniką Lipką wzięli udział w szkoleniu spadochronowym przeprowadzonym przez Szkołę Spadochronową Aeroklubu Lubelskiego w Radawcu Dużym koło Lublina. Kurs finansowany był ze środków Ministerstwa Obrony Narodowej.

Uczniowie przez trzy dni przeszli naziemne szkolenie teoretyczne i przygotowanie naziemne. Etap ten zakończył się testem teoretycznym, który wszyscy pozytywnie zaliczyli. Oprócz szkolenia spadochronowego odbyło się również spotkanie z przedstawicielem WKU z Lublina na temat odbywania służby wojskowej oraz kształcenia wojskowego.

W sobotę 29 września cała grupa oddała swoje pierwsze skoki ze spadochronem z wysokości 1000 m. Dla wszystkich było to wydarzenie ekstremalne, niesamowite przeżycie połączone z uczuciem spełnienia. Był to test z pewności siebie, sprawności, odwagi, pokonania strachu oraz zaufania do prowadzących skoki.

Gorące podziękowania, jeszcze raz kierujemy, do członków Aeroklubu Lubelskiego w Radawcu za przeprowadzenie szkolenia i wsparcie przy wykonywaniu skoków.

Logowanie

Projekty

banner_ue_2.png

Współpracujemy

Kierunki kształcenia

Specjalność
elektryk
Klasy
mundurowe
Technik
informatyk
Technik
spedytor
Technik
handlowiec
Technik
elektryk
Technik
pojazdów samochodowych
Liceum ogólnokształcące
Bezpieczeństwo Publiczne
ZSZ
elektromechanik
Klasa
wielozawodowa

Partnerzy

 logo trans edu eu

kasa