Mieszkańcy Wyszkowa po raz 10 bardzo chętnie zebrali się na placu przy fontannie, aby razem świętować nadchodzące Boże Narodzenie. Z kolędami i pastorałkami zaprezentowali się uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 4 w Wyszkowie. Podczas występów wolontariusze CEZiU „Kopernik” rozdawali znaczki okolicznościowe oraz pomagali przy obsłudze imprezy.

Ksiądz kanonik dr Zdzisław Golan udzielił błogosławieństwa, poprowadził modlitwę, a także poświęcił opłatki, którymi podzielili się przybyli na wigilię mieszkańcy. Życzenia świąteczne dla wszystkich mieszkańców Wyszkowa złożyła zastępca burmistrza, pani Aneta Kowalewska oraz wicestarosta pan Leszek Marszał. Dla zebranych przygotowano także wieczerzę wigilijną pełną najrozmaitszych smakołyków i tradycyjnych potraw. Każdy zmarznięty mieszkaniec miał możliwość ogrzać się przy specjalnie ustawionych na tę okazję koksownikach. Przed rozejściem się uczestników spotkania organizatorzy przekazali wszystkim najserdeczniejsze życzenia z okazji nadchodzących świąt i zbliżającego się Nowego Roku.

Zdjęcia dzięki uprzejmości Tygodnika Informacyjno-Reklamowego „WYSZKOWIAK”.