Podczas ferii, 30 stycznia, po raz kolejny odbył się bal w Restauracji Baśniowa  dla dzieci z: Świetlicy Środowiskowej w Skuszewie, szkoły filialnej w Skuszewie, Świetlicy Socjoterapeutcznej „Słoneczna” w Wyszkowie, dzieci będących pod opieką wyszkowskich streetworkerów oraz innych dzieci z gminy Wyszków. Wolontariusze CEZiU "Kopernik" uczestniczyli w organizacji balu. Organizatorem był Ośrodek Pomocy Społecznej w Wyszkowie.

Restauracja przygotowała słodki poczęstunek dla dzieci. Wolontariusze „Kopernika” zajęli się przygotowaniem sali i częścią rozrywkową balu. Bal trwał od godziny 12.00 do godziny 14.30 i rozpoczął się tradycyjne od zatańczenia przez wszystkich uczestników poloneza. Pokaz „Mody Balowej”, nauka zumby, nauka tańca „Czekolada”, roztańczony pociąg, „Owocowy Szał”, „Uciekające Ptysie”, „Balonowy Wyścig”, „Rybki w Sieci”, zajęcia rysunkowe, konkurs plastyczny „Walentynkowe Karteczki” i inne, to atrakcje, zaproponowane przez organizatorów i wolontariuszy, które angażowały wszystkich uczestników do wspólnej zabawy, w tym również rodziców dzieci i nie dawały się nikomu nudzić.

Dziękujemy wolontariuszom za włączenie się w organizację balu karnawałowego.

Zdjęcia dzięki uprzejmości Tygodnika Informacyjno-Reklamowego „NOWY WYSZKOWIAK”.