ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Znajdź

Hymn

E-learning

facebook logo

bip logo pomn1 grad

Stowarzyszenie

instaling buzka male

instaling logo male

Podczas Rodzinnego Pikniku Profilaktycznego teren przy pływalni zamienił się w ogromny plac zabaw, zarówno dla najmłodszych wyszkowian, jak i starszych - uczniów. Były też przeróżne warsztaty, eksperymenty i kąciki artystyczne oraz wiejska zagroda. Atrakcje czekały również w namiocie fundacji Lepszy Los, która prowadziła zbiórkę na budowę Bajkowego Centrum Rehabilitacji dla Dzieci.

Wolontariusze CEZiU KOPERNIK zachęcali do wspracia tej jakże szlachetnej inicjatywy.

W Polsce dostęp do bezpłatnej rehabilitacji jest bardzo utrudniony. Dzieci i ich rodzice często przemierzają wiele kilometrów do odpowiedniego ośrodka lub miesiącami czekają na wolny termin. Niekiedy są zmuszeni do ponoszenia ogromnych kosztów rehabilitacji w prywatnych ośrodkach.

Bajkowe Centrum Rehabilitacji będzie ośrodkiem, w którym najbardziej potrzebujące dzieci będą miały możliwość szybko uzyskać darmową pomoc w zakresie rehabilitacji oraz opieki neurologicznej i ortopedycznej. Ośrodek w Wyszkowie będzie wyposażony w nowoczesny sprzęt, który Fundacja chciałaby zakupić lub pozyskać od przyszłych sponsorów.

Logowanie

Projekty

banner_ue_2.png

Współpracujemy

Kierunki kształcenia

Specjalność
elektryk
Klasy
mundurowe
Technik
informatyk
Technik
spedytor
Technik
handlowiec
Technik
elektryk
Technik
pojazdów samochodowych
Liceum ogólnokształcące
Bezpieczeństwo Publiczne
ZSZ
elektromechanik
Klasa
wielozawodowa

Partnerzy

 logo trans edu eu

kasa