ul. I Armii Wojska Polskiego 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Kalendarium CEZiU

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Strefa Rodziców

Kalendarium do pobrania

Znajdź

facebook logo

bip logo pomn1 grad

instaling buzka male

instaling logo male

 

HARMONOGRAM PRÓBNYCH EGZAMINÓW ZAWODOWYCH
Część praktyczna M.18 – Rafał Salwin
Klasa 2 TPb


1.03.2017 – środa

          gr 1                               gr 2

Laszczka Konrad            Pawłowski Mateusz
Nowak Marcin                 Pikora Kacper Dominik
Oczkowski Daniel           Samsel Paweł


8.03.2017 – środa

            gr 1                             gr 2

Smogorzewski Kamil            Brandebura Krystian         
Wójcik Patryk                      Deluga Paweł        
Zalewski Damian                 Drożdż Mateusz
        

15.03.2017 – środa

   gr 1                            gr 2

Gago Karol Jan              Kraszewski Dawid
Karp Rafał                     Kubat Bartosz
Kossewski Wojciech      Kuchta Michał

HARMONOGRAM PRÓBNYCH EGZAMINÓW ZAWODOWYCH
Część praktyczna M.18 – Rafał Salwin
Klasa 2 TPa


27.02.2017 – poniedziałek

          gr 1                               gr 2

Bloch Piotr Marcin          Frontczak Paweł
Czyż Dariusz                 Karasiewicz Rafał
Depta Kacper                 Kłos Adam


6.03.2017 – poniedziałek

            gr 1                             gr 2

Kowalski Damian              Kulesza Marek        
Król Bartosz                     Łyczkowski Mateusz Paweł        
Kuchta Bartosz                Mróz Grzegorz
        

13.03.2017 – poniedziałek

   gr 1                            gr 2

Ostrowski Łukasz Mikołaj        Skalik Piotr
Paź Kacper Radosław            Szymanik Adam
Pych Przemysław                  Zabrzecki Krzysztof

20.03.2017 – poniedziałek

  gr 1

Zalewski Konrad
Wielgolaski Hubert
Żebrowski Daniel

Kwalifikacja M.18. Diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych

                                                                    Etap pisemny - 03.04.2017r. kl. II TPSa
Sala-18, godz. 8.50-9.50,ilość uczniów 21
odpowiedzialny : Adam Szczęsny

                                                                    Etap pisemny - 03.04.2017r. kl. II TPSb
Sala-18, godz. 11.40-12.40, ilość uczniów 19
odpowiedzialny : Adam Szczęsny

Logowanie

Szczęśliwy numerek

Współpracujemy

Kierunki kształcenia

Specjalność
elektryk
Klasy
mundurowe
Technik
informatyk
Technik
spedytor
Technik
handlowiec
Technik
elektryk
Technik
pojazdów samochodowych
Liceum ogólnokształcące
Bezpieczeństwo Publiczne
ZSZ
elektromechanik
Klasa
wielozawodowa

E-learning

Partnerzy

kasa

Stowarzyszenie