ul. I Armii Wojska Polskiego 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Kalendarium CEZiU

Strefa Rodziców

Kalendarium do pobrania

Znajdź

facebook logo

bip logo pomn1 grad

instaling buzka male

instaling logo male

Dni Otwarte dla gimnazjalistów i rodziców 25.04.2017r. - 26.04.2017r. w godz. 9:00 - 13:00

30 marca 2017 roku na sali gimnastycznej Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej „Kopernik” w Wyszkowie odbyły się Powiatowe Igrzyska Sportowe Szkół Ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym w deblu dziewcząt i chłopców. W turnieju dziewcząt wzięło udział 5 szkół ponadgimnazjalnych z powiatu wyszkowskiego: Zespół Szkół Nr 1, CEZiU "Kopernik", Zespół Szkół Nr 3, I Liceum Ogólnokształcące i I TP-u. Każdą ze szkół reprezentowały po 2 drużyny.

Czytaj więcej: Powiatowe Igrzyska Sportowe Szkół Ponadgimnazjalnych w tenisie 

W dniu 10.03.2017r. W I Liceum Ogólnokształcącym w Wyszkowie odbył się Powiatowy turniej piłki siatkowej chłopców. Poziom rozgrywek stał na bardzo wysokim poziomie, nie było drużyny, która wygrała wszystkie mecze. Po zaciętej walce drużyna CEZiU "Kopernik"  zajęła 3 miejsce.

W dniu 09.03.2017r. w Zespole Szkół Nr 3 odbył się Powiatowy turniej w piłce siatkowej dziewcząt. Po ciężkiej walce i dużym poświeceniu na boisku uczennice naszej szkoły zdobyły 4 miejsce.

Czytaj więcej: Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej chłopców i dziewcząt

W dniu 07.02.2017r. w I Liceum Ogólnokształcącym odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej dziewcząt. Uczennice naszej szkoły po zaciętej rywalizacji wywalczyły 4 miejsce.

W dniu 09.02.2017r. w I Liceum Ogólnokształcącym odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej chłopców. Po emocjonującej walce uczniowie zdobyli 2 miejsce, chociaż losy pierwszego miejsca ważyły się do ostatnich minut.

Czytaj więcej: Wyniki Turnieju Halowej Piłki Nożnej

W dniach 7.12.-8.12.2016 roku w Centrum Edukacji Ustawicznej i Zawodowej „Kopernik” w Wyszkowie odbył się Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego dziewcząt i chłopców. Sędzią głównym zawodów była pani Marzena Terlikowska. W turnieju dziewcząt wzięły udział drużyny z  pięciu szkół ponadgimnazjalnych z  Wyszkowa - Zespół Szkół Nr 1, CEZiU "Kopernik", Zespół Szkół Nr 3, I Liceum Ogólnokształcące i I TP-u. Naszą szkołę reprezentowały: Edyta Mielczarczyk kl. 3 LBb, Aleksandra Sarnacka kl. III LBb, Iza Bloch kl. 1 TH, Klaudia Rutkowska kl. 1 wz oraz rezerwowa  Aleksandra Wróbel kl. 1 LBP .

Czytaj więcej: Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego dziewcząt i chłopców

Logowanie

Szczęśliwy numerek

Współpracujemy

Kierunki kształcenia

Specjalność
elektryk
Klasy
mundurowe
Technik
informatyk
Technik
spedytor
Technik
handlowiec
Technik
elektryk
Technik
pojazdów samochodowych
Liceum ogólnokształcące
Bezpieczeństwo Publiczne
ZSZ
elektromechanik
Klasa
wielozawodowa

E-learning

Partnerzy

kasa

Stowarzyszenie