ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Znajdź

Strefa Rodziców

Kalendarium do pobrania

E-learning

facebook logo

bip logo pomn1 grad

Stowarzyszenie

instaling buzka male

instaling logo male

W dniu 08.06.2018 r. na stadionie WOSiR-u odbyły się Powiatowe Igrzyska Sportowe Szkół Ponadgimnazjalnych w lekkoatletyce. Do rywalizacji przystąpiły drużyny z 4 szkół średnich: ZS Nr 1, CEZiU "Kopernik", ZS Nr 3 i I LO im. Cypriana Kamila Norwida.  Dziewczęta i chłopcy wzięli udział w następujących konkurencjach: bieg na 100 m, bieg na 200 m, bieg na 400 m, bieg na 800 m, bieg na 1000 m, skok w dal, pchnięcie kulą, sztafeta 4 x 100 m, sztafeta olimpijska 800 – 400 – 200 – 100 m.

Czytaj więcej: Powiatowe Igrzyska Sportowe Szkół Ponadgimnazjalnych w lekkoatletyce

30 maja 2018 roku w Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej „Kopernik” w Wyszkowie odbył się II Mityng Lekkoatletyczny „COPERNICUS” „Dla Niepodległej”. Mityng otworzyła Dyrektor pani Grażyna Kalinowska, która życzyła zawodnikom dobrej zabawy. Głównym organizatorem był Zespół Przedmiotowy Wychowania Fizycznego w składzie: Marzena Terlikowska, Eliza Targońska, Ewa Laskowska, Monika Wultańska, Artur Dudek i Andrzej Kurek. Uroczystość prowadzili Weronika Gaszczyńska z klasy 1TS i Rafał Kozioł z klasy 3TI. Celem imprezy była popularyzacja lekkiej atletyki wśród młodzieży oraz rozpowszechnianie sportu i rekreacji jako formy aktywnego wypoczynku.

Czytaj więcej: II Mityng Lekkoatletyczny „COPERNICUS” „Dla Niepodległej”

Serdecznie zapraszamy na udział w II Mityngu Lekkoatletycznym „Dla Niepodległej”, który odbędzie się 30.05.2018 r. w godzinach 8:30 – 13:00. Wydarzenie sportowe zostanie połączone z obchodami 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Prosimy młodzież o ubranie się w ten dzień w białą, bądź czerwoną koszulkę, poprzez którą uczcimy rocznicę imitując flagę naszego państwa.

Samorząd Szkolny zaprasza także na udział w szkolnym konkursie pt. „Historia Piłki Nożnej od 1914 r.”, który odbędzie się we wtorek 29 maja o godz. 8:50 w sali nr 19. Zapisy i pytania prosimy kierować do pani Moniki Lipki.

Czytaj więcej: II Mityng Lekkoatletyczny "Dla Niepodległej"

Rekrutacja do CEZiU

Znalezione obrazy dla zapytania rekrutacjaZapraszamy kandydatów do klas pierwszych w CEZiU do zapoznania się z regulaminem rekrutacji i ofertą edukacyjną. Warunkiem naboru jest wypełniennie formularza elektronicznego od 10 maja 2018 od godziny 10.00 do 18 maja 2018 do godz. 15:00. Poniżej zamieszczamy odnośniki do Regulaminu rekrutacji oraz do systemu elektronicznego naboru:

REGULAMIN REKRUTACJI

SYSTEM NABORU ELEKTRONICZNEGO 

INFORMATOR DLA KANDYDATÓW

Logowanie

Projekty

banner_ue_2.png

Współpracujemy

Kierunki kształcenia

Specjalność
elektryk
Klasy
mundurowe
Technik
informatyk
Technik
spedytor
Technik
handlowiec
Technik
elektryk
Technik
pojazdów samochodowych
Liceum ogólnokształcące
Bezpieczeństwo Publiczne
ZSZ
elektromechanik
Klasa
wielozawodowa

Partnerzy

kasa