ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Znajdź

Strefa Rodziców

Hymn

E-learning

facebook logo

bip logo pomn1 grad

Stowarzyszenie

instaling buzka male

instaling logo male

Wigilia i Boże Narodzenie są jednymi z ważniejszych dni w roku. To czas, w którym spotykamy się z rodziną, przyjaciółmi, dzielimy się opłatkiem i życzymy sobie wszystkiego, co najlepsze. W tradycję naszej szkoły wpisuje się spotkanie opłatkowe klas mundurowych.

Wśród zaproszonych gości była pani mjr Agnieszka Krystman, Szef Wydziału Rekrutacji WKU w Wyszkowie. Uroczysty apel rozpoczął meldunek szkolnego dowódcy st. kadeta Sebastiana Kluska o gotowości klas do apelu. Po przyjęciu meldunku pani dyrektor Grażyna Kalinowska przywitała się z uczniami, przywitała gości oraz wszystkich uczestników spotkania opłatkowego i złożyła życzenia świąteczne oraz noworoczne. Później głos zabrała pani mjr Agnieszka Krystman, która zwrócił uwagę na szczególny charakter spotkania przedświątecznego ze względu na niepowtarzalną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Podziękowała młodzieży za zaangażowanie oraz życzyła wszystkim, by święta upłynęły spokojnie i radośnie, w rodzinnej atmosferze.

W dalszej części spotkania ks. Sławomir Sokołowski poprowadził modlitwę przed dzieleniem się opłatkiem. Po modlitwie wszyscy wspólnie zaśpiewali kolędę pt.: „Wśród nocnej ciszy” tym samym wprowadzając w klimat nadchodzących świąt. Dzielenie się opłatkiem symbolicznie rozpoczęli pani dyrektor Grażyna Kalinowska i uczeń st. kadet Sebastian Klusek.

Spotkanie opłatkowe poprowadziła uczennica kadet Anita Jasińska.

Logowanie

Projekty

banner_ue_2.png

Współpracujemy

Kierunki kształcenia

Specjalność
elektryk
Klasy
mundurowe
Technik
informatyk
Technik
spedytor
Technik
handlowiec
Technik
elektryk
Technik
pojazdów samochodowych
Liceum ogólnokształcące
Bezpieczeństwo Publiczne
ZSZ
elektromechanik
Klasa
wielozawodowa

Partnerzy

 logo trans edu eu

kasa