Wigilia i Boże Narodzenie są jednymi z ważniejszych dni w roku. To czas, w którym spotykamy się z rodziną, przyjaciółmi, dzielimy się opłatkiem i życzymy sobie wszystkiego, co najlepsze. W tradycję naszej szkoły wpisuje się spotkanie opłatkowe klas mundurowych.

Wśród zaproszonych gości była pani mjr Agnieszka Krystman, Szef Wydziału Rekrutacji WKU w Wyszkowie. Uroczysty apel rozpoczął meldunek szkolnego dowódcy st. kadeta Sebastiana Kluska o gotowości klas do apelu. Po przyjęciu meldunku pani dyrektor Grażyna Kalinowska przywitała się z uczniami, przywitała gości oraz wszystkich uczestników spotkania opłatkowego i złożyła życzenia świąteczne oraz noworoczne. Później głos zabrała pani mjr Agnieszka Krystman, która zwrócił uwagę na szczególny charakter spotkania przedświątecznego ze względu na niepowtarzalną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Podziękowała młodzieży za zaangażowanie oraz życzyła wszystkim, by święta upłynęły spokojnie i radośnie, w rodzinnej atmosferze.

W dalszej części spotkania ks. Sławomir Sokołowski poprowadził modlitwę przed dzieleniem się opłatkiem. Po modlitwie wszyscy wspólnie zaśpiewali kolędę pt.: „Wśród nocnej ciszy” tym samym wprowadzając w klimat nadchodzących świąt. Dzielenie się opłatkiem symbolicznie rozpoczęli pani dyrektor Grażyna Kalinowska i uczeń st. kadet Sebastian Klusek.

Spotkanie opłatkowe poprowadziła uczennica kadet Anita Jasińska.

Rekrutacja do CEZiU

Znalezione obrazy dla zapytania rekrutacjaZapraszamy kandydatów do klas pierwszych w CEZiU do zapoznania się z regulaminem rekrutacji i ofertą edukacyjną. Warunkiem naboru jest wypełniennie formularza elektronicznego od 10 maja 2018 od godziny 10.00 do 18 maja 2018 do godz. 15:00. Poniżej zamieszczamy odnośniki do Regulaminu rekrutacji oraz do systemu elektronicznego naboru:

REGULAMIN REKRUTACJI

SYSTEM NABORU ELEKTRONICZNEGO