19 maja 2018 roku odbędzie się I Zlot Wychowania i Profilaktyki na hali sportowej w Wyszkowie oraz w Szkole Podstawowej nr 5 przy ul. Geodetów 45 w Wyszkowie. Organizatorem wydarzenia jest Gmina Wyszków wspólnie z Mazowieckim Centrum Polityki Społecznej w Warszawie oraz we współpracy z Komendą Powiatową Policji w Wyszkowie.

Program przedsięwzięcia przewiduje organizację 10 różnych warsztatów dla młodzieży, które poprowadzą wyselekcjonowani instruktorzy lokalni oraz osoby od wielu lat zaangażowane w działalność programu profilaktyki. Warsztaty będą trwały 6 godzin zegarowych, a ich efekt zostanie przedstawiony na scenie podczas wieczornej gali. W trakcie zlotu przewidziane są dwa spotkania plenarne z młodzieżą – od 10:00 do 10:30 oficjalne otwarcie zlotu oraz od 19:30 do 00:30 zakończenie Galą Finałową i zabawą integracyjną. Podczas wydarzenia przewidziane są 2 występy profesjonalnych artystów (Jarosław Chojnacki, Wyszkowski Teatr Tańca). Udział w zlocie jest bezpłatny.

Czas przyjmowania zgłoszeń do 30 kwietnia 2018 r. harmonogram WiP 2018

W razie pytań, zapraszam do kontaktu - Monika Lipka