ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Znajdź

Strefa Rodziców

Hymn

E-learning

facebook logo

bip logo pomn1 grad

Stowarzyszenie

instaling buzka male

instaling logo male

Uczniowie klas mundurowych uczestniczyli w naziemnym szkoleniu spadochronowym w Ośrodku Szkolenia Aeromobilno – Spadochronowego (OSA-S) 25. Brygady Kawalerii Powietrznej w Leźnicy Wielkiej. W pierwszym etapie szkolenia uczniowie zostali zapoznani z ogólnymi zasadami bezpieczeństwa skoków, teorią i zasadami skoku spadochronowego na skoczni trójstopniowej, następnie ćwiczyli wykonanie trapezu – nauka prawidłowych czynności przy po otwarciu czaszy spadochronu, a także postępowania w sytuacjach awaryjnych.

Druga część szkolenia to możliwość treningu w tunelu aerodynamicznym, który oddaje warunki jakie panują w czasie spadania z zamkniętym spadochronem. Szkolenie odbyło się pod okiem instruktorów z OSA-S z Leźnicy Wielkiej oraz Jednostki Specjalnej FORMOZA.

Szkolenie dla uczniów było możliwe dzięki współpracy Dowództwa Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych i podległych jednostek wojskowych z organizacjami pozarządowymi i innymi partnerami społecznymi w roku 2018. Transport został zapewniony przez Sztab Generalny Wojska Polskiego.

Logowanie

Projekty

banner_ue_2.png

Współpracujemy

Kierunki kształcenia

Specjalność
elektryk
Klasy
mundurowe
Technik
informatyk
Technik
spedytor
Technik
handlowiec
Technik
elektryk
Technik
pojazdów samochodowych
Liceum ogólnokształcące
Bezpieczeństwo Publiczne
ZSZ
elektromechanik
Klasa
wielozawodowa

Partnerzy

 logo trans edu eu

kasa