Miło nam poinformować, iż nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiego programu edukacyjnego pod nazwą "Złote Szkoły NBP", ogłoszonego przez Narodowy Bank Polski. Ideą pierwszej edycji „Złotych Szkół NBP” jest przygotowanie młodzieży do bezpiecznego i swobodnego poruszania się w świecie finansów osobistych. Mottem tegorocznej edycji jest hasło „Giganci finansów osobistych”.

W ramach programu popularyzowane będą nowatorskie i przystępne działania edukacyjne. Zespoły złożone z nauczycieli i uczniów, nazywane Drużynami Ambasadorów Edukacji Ekonomicznej, ubiegają się o tytuł "Złotej Szkoły NBP".

Nagrody i wyróżnienia otrzymają te szkoły, które poradzą sobie najlepiej z zadaniami programu. Aktualności i szczegóły dotyczące zasad programu są dostępne na stronie www.nbp.pl/edukacja w zakładce: Złote Szkoły

Zainteresowanych udziałem w programie prosimy o kontakt z koordynatorami programu na adresy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.