Uczniowie CEZiU dobrze zaprezentowali się podczas Indywidualnych i Drużynowych Powiatowych Zawodów w Biegach Przełajowych, które odbyły się w dniach 25 września i 3 października. To wydarzenie dostarczyło emocji, zdrowej rywalizacji i okazji do pokazania swoich umiejętności biegowych.
W kategorii klas I-II nasi uczniowie osiągnęli znakomity rezultat - I miejsce chłopców. To dowód na to, jak zaangażowani i zdeterminowani są nasi uczniowie w dążeniu do sukcesu oraz utrzymania wysokiego poziomu sportowego. Natomiast w biegach drużynowych dziewcząt, nasze reprezentantki zajęły zaszczytne drugie miejsce, co potwierdza, że uczennice są świetnie zgranym zespołem.
Warto podkreślić, że miejsce drugie zapewnia nam awans na międzypowiatowe zawody do Ostrołęki. Chłopcy zajęli czwarte miejsce w biegach drużynowych. To pokazuje, że mamy wśród naszych uczniów młodzież o ogromnym potencjale, która z pasją i zaangażowaniem angażuje się w aktywność fizyczną i osiąga znakomite wyniki.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom zaangażowania, determinacji i świetnych wyników. Życzymy kolejnych sukcesów na przyszłość oraz zachęcamy do dalszego rozwijania swoich umiejętności sportowych. Jesteśmy dumni z waszych osiągnięć i doceniamy wasz wysiłek oraz poświęcenie dla dobra drużyny i szkoły.
Brawo CEZiU Kopernik!